Kaitlentė Whirlpool AKT 616 цена
Kaitlentė Whirlpool AKT 616 цена
Dujinė kaitlentė Whirlpool AKT 616/NBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 206.9 € |
|
167.85 €*
|
B магазин senukai.lt |
Whirlpool AKT 616/NBKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 223.0 € |
|
171.42 €*
|
B магазин pigu.lt |
Whirlpool AKT 616/NB hob Black Built-in 60 cm Gas 4 zone(s) |
|
156.58 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
156.58 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Dujinė kaitlentė Whirlpool AKT 616/NBIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
167.85 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
167.85 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Dujinė kaitlentė Whirlpool AKT 616/NBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 206.9 € |
|
167.85 €*
|
B магазин senukai.lt |
Dujinė kaitlentė Whirlpool AKT 616/NBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 206.9 € |
|
167.85 €*
|
B магазин 1a.lt |
Whirlpool AKT 616 NB kaitlentė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 27.98 eur/mėn |
|
167.85 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
167.85 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
Dujinė kaitlentė Whirlpool AKT 616/NBPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
167.85 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
167.85 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
WHIRLPOOL AKT 616/NB PaviršiusVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
169.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
169.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Dujinė kaitlentė Whirlpool AKT 616/NBYra sandėlyje. |
|
169.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
169.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Whirlpool AKT 616/NBKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 223.0 € |
|
171.42 €*
|
B магазин pigu.lt |
Whirlpool AKT 616/NB Juoda Įmontuoti 60 cm Dujinė 4 zone(s) |
|
174.28 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
174.28 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Dujinė kaitlentė Whirlpool AKT 616/NB |
|
178.61 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
178.61 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Whirlpool AKT 616/NB hob Black Built-in 60 cm Gas 4 zone(s) |
|
209.87 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
209.87 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 03:44
! Сообщить об ошибке| Марка | WHIRLPOOL |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 8003437605512 |
| Gamintojo kodas | akt 616/nb |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | nėravnt. |
| Tipas | dujinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 7300w |
| Valdymas | mechaninis |
| Aukštis | 4.9cm |
| Plotis | 59cm |
| Gylis | 51cm |
| Svoris | 10.3kg |
| Likutinės šilumos indikatorius | - |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Laikmatis | - |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Garsinis signalas | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Kita informacija | el. uždegimas integruotas į rankenėles, apsauga nuo dujų nuotėkio, ketaus grotelės |
| Laikiklių tipas | ketaus |
| Rėmelis | be rėmo |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo dujų nutekėjimo |
| Maitinimo laidas | - |
| Показать больше | |













































