Kaitlentė Whirlpool 9010 C/NE/IXL цена
Kaitlentė Whirlpool 9010 C/NE/IXL цена
WHIRLPOOL SMP 9010 C/NE/IXL Paviršius |
|
799.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
799.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė WHIRLPOOL SMP 9010 C/NE/IXLYra sandėlyje. |
|
799.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
799.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė Whirlpool SMP 9010 C/NE/IXLPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
808.40 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
808.40 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Kaitlentė Whirlpool SMP 9010 C/NE/IXL |
|
808.40 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
808.40 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Kaitlentė Whirlpool SMP 9010 C/NE/IXL | WH1045 |
|
832.15 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
832.15 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Whirlpool SMP 9010C/ NE/ IXL kaitlentė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 138.70 eur/mėn |
|
832.18 €
|
B магазин rde.lt |
Indukcinė kaitlentė Whirlpool SMP 9010 C/NE/IXLIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
832.65 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
832.65 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Whirlpool SMP 9010 C/NE/IXLKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1120.0 € |
|
895.66 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-28 00:36
! Сообщить об ошибке| Марка | WHIRLPOOL |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 8003437207532 |
| Gamintojo kodas | smp9010cneixl |
| Kaitviečių skaičius | 6vnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 51cm |
| Plotis | 86cm |
| Gylis | 51cm |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 18 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Užvirimo jutiklis | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Kita informacija | „flexifull“ apjungimas – iki 8 zonų vienu metu; 3 tekstiniai ekranai |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Показать больше | |






























