Kaitlentė Bosch PVQ631HC1E цена
Kaitlentė Bosch PVQ631HC1E цена
Indukcinė kaitlentė Bosch 6 serija PVQ631HC1EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 579 € |
|
447.45 €*
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
447.45 €*
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Bosch PVQ631HC1EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 765.0 € |
|
447.45 €*
|
B магазин pigu.lt |
Įmontuojama indukcinė kaitlentė Bosch PVQ631HC1E |
|
459.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
459.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
BOSCH PVQ631HC1E indukcinė kaitlentėNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
510.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Kaitlentė Bosch, Series 6, plotis 60 cm, juoda Prekė-PVQ631HC1E |
|
599.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 8.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
599.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 8.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
Įmontuojama indukcinė kaitlentė Bosch PVQ631HC1E | PVQ631HC1E | 4242005394180 |
|
436.00 €
|
B магазин b2cshop.eu |
BOSCH PVQ631HC1E Paviršius |
|
439.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
439.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Įmontuojama indukcinė kaitlentė Bosch PVQ631HC1EYra sandėlyje. |
|
439.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
439.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė Bosch 6 serija PVQ631HC1EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 579 € |
|
447.45 €*
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
447.45 €*
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė Bosch 6 serija PVQ631HC1EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 579 € |
|
447.45 €*
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
447.45 €*
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Bosch PVQ631HC1EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 765.0 € |
|
447.45 €*
|
B магазин pigu.lt |
Įmontuojama indukcinė kaitlentė Bosch PVQ631HC1E |
|
451.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
451.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Bosch PVQ631HC1E kaitlentė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 75.17 eur/mėn |
|
451.03 €
|
B магазин rde.lt |
Įmontuojama indukcinė kaitlentė Bosch PVQ631HC1E |
|
459.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
459.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
BOSCH PVQ631HC1E indukcinė kaitlentėNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
510.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Indukcinė kaitlentė Bosch PVQ631HC1EIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
510.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
510.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė Bosch PVQ631HC1EPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
510.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
510.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Bosch PVQ631HC1E |
|
523.33 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
523.33 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
BOSCH PVQ631HC1E induction cooktop |
|
531.89 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
531.89 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
BOSCH PVQ631HC1E |
|
599.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
599.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Kaitlentė Bosch, Series 6, plotis 60 cm, juoda Prekė-PVQ631HC1E |
|
599.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 8.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
599.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 8.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-25 17:21
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 4242005394180 |
| Gamintojo kodas | pvq631hc1e |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | 2vnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | grūdintas stiklas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 7400w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 51cm |
| Plotis | 59.2cm |
| Gylis | 52.2cm |
| Kaitinimo galingumo lygiai | - |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Rėmelis | be rėmo |
| Maitinimo laidas | + |
| Показать больше | |













































