Wekome V51 цена
Wekome V51 цена
Wekome Wireless headphones Bluetooth V5.1 TWS Black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
15.74 €
12-13 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 12-13 раб. дн. |
15.74 €
12-13 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 12-13 раб. дн. |
WEKOME V51 Vanguard serija – Bluetooth V5.1 TWS belaidės ausinės su įkrovimo dėk.. |
|
16.29 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
16.29 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 13:29
! Сообщить об ошибке| Марка | WEKOME |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 6941027631744 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | -m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20 000hz |
| Jautrumas | -db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 13mm |
| Pakuotės turinys | vartotojo vadovas, kabelis, dėklas |
| Kita informacija | veikimas iki 15 val |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Palaikomos technologijos | hfp, hsp, a2dp |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 10m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | 15val. |
| Konstrukcija | Įstatomos ausinės |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | 53g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Priedai | dėklas/įkrovėjas |
| Įkroviklis komplektacijoje | - |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Показать больше | |






















