Projektorius Wanbo X2 Max цена
Projektorius Wanbo X2 Max цена
wanbo X2 Max Portable Projector, Android 9.0 / 1080p / 450 ANSI lumens / Wi-Fi /.. |
|
145.20 €
|
B магазин smartech.ee |
Projektorius Wanbo X2 MaxKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 152.9 € |
|
149.99 €*
|
B магазин senukai.lt |
Projektorius Wanbo X2 MaxKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 152.9 € |
|
149.99 €*
|
B магазин 1a.lt |
Wanbo X2 Max Mėlyna | Projektorius | Android 9.0, 1080p, 450 ANSI, WiFi 6, Bluet.. |
|
149.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
149.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Wanbo X2 Max Portable Projector Android 9.0 / 1080p / 450 ANSI / WiFi / Bluetooth |
|
178.91 €
|
B магазин electrobase.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-30 22:59
! Сообщить об ошибке| Марка | WANBO |
| Категория | Проекторы |
| Продукт код | 697088535042 |
| Tipas | led |
| Projektavimo sistema | lcd |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Tikroji raiška | 1920 x 1080 |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ryškumas (ANSI liumenai) | 350 |
| Jungtys | av, 3.5 mm, bluetooth, 1 x usb, wifi, 1 x hdmi |
| Vaizdo dydis (įstrižainė) | 40 - 120 |
| Projektoriaus lempa | 1 |
| Svoris | 1.28kg |
| Lempos tarnavimo laikas | 20000val. |
| Distancinio valdymo galimybė | + |
| Pakuotės turinys | valdymo pultelis |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | + |
| Operacinė sistema | android os |
| Artinimas, kartais | 1.2:1 |
| Įmontuotos kolonėlės | + |
| Nuotolinis valdymas | + |
| 3D funkcija | - |
| DVI | - |
| Aukštis | 220mm |
| Plotis | 80mm |
| Gylis | 185mm |
| Показать больше | |



































