VOX GSI4641E цена
VOX GSI4641E цена
VOX GSI4641E |
|
269.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
269.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Indaplovė VOX GSI4641E įmontuojamaKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 299.9 € |
|
269.90 €*
|
B магазин topocentras.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-02-24 06:50
! Сообщить об ошибке| Марка | VOX |
| Категория | Встраиваемые посудомоечные машины |
| Продукт код | 8606019605261 |
| Energijos klasė | e |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | a |
| Triukšmo lygis | 54db |
| Aukštis | 82cm |
| Plotis | 44.8cm |
| Svoris | 46.8kg |
| Plovimo programų skaičius | 6vnt. |
| Ekranas | + |
| Reguliuojamas viršutinio krepšio aukštis | - |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| ½ indų įkrovos programa | + |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |



















