Mikrobangų krosnelė Sharp YC-MG01EW цена
Mikrobangų krosnelė Sharp YC-MG01EW цена
Sharp YC-MG01E-WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 97.8 € |
|
76.48 €*
|
B магазин pigu.lt |
Mikrobangų krosnelė Sharp YC-MG01E-WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 99.9 € |
|
76.49 €*
|
B магазин senukai.lt |
Sharp YC-MG01E-W microwave Countertop Grill microwave 20 L 800 W Black, White |
|
71.75 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
71.75 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Sharp YC-MG01E-W, White YC-MG01E-W |
|
73.31 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
73.31 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Sharp YC-MG01E-W mikrobangų krosnelė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 12.32 eur/mėn |
|
73.89 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
73.89 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
Sharp YC-MG01E-W microwave Countertop Grill microwave 20 L 800 W Black, White |
|
73.98 €
|
B магазин baitukas.lt |
Sharp | Microwave Oven with Grill | YC-MG01E-W | Free standing | 800 W | Grill |.. |
|
74.19 €
|
B магазин skytech.lt |
Sharp YC-MG01E-WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 97.8 € |
|
76.48 €*
|
B магазин pigu.lt |
Mikrobangų krosnelė Sharp YC-MG01E-WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 99.9 € |
|
76.49 €*
|
B магазин senukai.lt |
Mikrobangų krosnelė Sharp YC-MG01E-WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 99.9 € |
|
76.49 €*
|
B магазин 1a.lt |
Sharp YC-MG01E-W microwave Countertop Grill microwave 20 L 800 W Black, White |
|
77.19 €
|
B магазин vieni.lt |
„Sharp YC-MG01E-W“ mikrobangų krosnelė su griliu, stalviršio modelis, 20 l, 800 .. |
|
78.00 €
|
B магазин doberman.lt |
Sharp YC-MG01E-W mikrobangų krosnelė Stalviršis Mikrobangų krosnelė su kepsninės.. |
|
78.11 €
|
B магазин elektromarket.lt |
„Sharp YC-MG01E-W“ mikrobangų krosnelė su stalviršio funkcija, grilio funkcija, .. |
|
84.04 €
|
B магазин freyo.lt |
Sharp YC-MG01E-W microwave Countertop Grill microwave 20 L 800 W Black, White |
|
86.37 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
86.37 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
„Sharp YC-MG01E-W“ mikrobangų krosnelė su stalviršio funkcija, grilio funkcija, ..больше |
|
87.89 €
|
B магазин marsietis.lt |
Sharp YC-MG01E-W microwave Countertop Grill microwave 20 L 800 W Black, White |
|
89.58 €
|
B магазин smartech.ee |
Aštrus | Mikrobangų krosnelė su grotelėmis | YC-MG01E-W | Laisvai stovintis | 80.. |
|
89.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
89.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Sharp YC-MG01E-W mikrobangų krosnelė su griliu, 20 L, 800 W, juoda, balta |
|
91.35 €
|
B магазин vitalimax.lt |
Mikrobangų krosnelė SHARP YC-MG01E-W WhitePristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
109.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
109.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Mikrobangų krosnelė SHARP YC-MG01E-W WhiteIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
112.27 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
112.27 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 17:53
! Сообщить об ошибке| Марка | SHARP |
| Категория | Микроволновые печи |
| Продукт код | 4974019151915 |
| Gamintojo kodas | yc-mg01e-w |
| Tipas | mikrobangų krosnelė su griliu |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 800w |
| Aukštis | 25.8cm |
| Plotis | 44cm |
| Gylis | 34.4cm |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | + |
| Grilio galingumas | 1000w |
| Besisukantis padėklas | 25.5cm |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | defrost (atšildymo) funkcija, baltas korpusas su juodos stiklo durelėmis |
| Показать больше | |

















































