Šaldytuvas Sharp SJPX830ASL цена
Šaldytuvas Sharp SJPX830ASL цена
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2025-10-17 11:33
! Сообщить об ошибке| Марка | SHARP |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 4974019159515 |
| Gamintojo kodas | sj-px830a-sl |
| Šaldytuvo tipas | dviduris šaldytuvas |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 420kwh |
| Bendra talpa | 660l |
| Šaldytuvo talpa | 433l |
| Šaldiklio talpa | 227l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Užšaldymo galia | 11kg/24h |
| Klimato klasė | t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | ledo generatorius, nulinė zona, nofrost |
| Plotis | 90.8cm |
| Aukštis | 185cm |
| Gylis | 79.6cm |
| Svoris | 130kg |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Antibakterinė danga | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Palaikomos technologijos | greitas užšaldymas, atostogų funkcija, no frost, ecomode |
| Показать больше | |




















