Šaldytuvas Sharp SJ-BA10DMXIF цена
Šaldytuvas Sharp SJ-BA10DMXIF цена
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-02-19 10:43
! Сообщить об ошибке| Марка | SHARP |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 4974019181721 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 313kwh |
| Bendra talpa | 331l |
| Šaldytuvo talpa | 230l |
| Šaldiklio talpa | 101l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 12val. |
| Užšaldymo galia | 8kg/24h |
| Klimato klasė | sn, n |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 186cm |
| Gylis | 65cm |
| Svoris | 67kg |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Показать больше | |

















