Sharkoon Skiller SGH2 цена
Sharkoon Skiller SGH2 цена
Sharkoon Headphone Skiller SGH25 black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo больше |
|
8.95 €
|
B магазин rde.lt |
Sharkoon Skiller SGH20 schwarz USB-A (4044951043378)больше |
|
23.51 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
23.51 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Ausinės Sharkoon Skiller SGH20 (juodas, USB-A)больше |
|
25.95 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
25.95 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Sharkoon Skiller SGH20, black 4044951043378больше |
|
26.40 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
26.40 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-24 07:54
! Сообщить об ошибке| Марка | SHARKOON |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 4044951019984 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | usb |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 2.5m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | 94db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 50mm |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Svoris | 390g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant laido |
| Priedai | instrukcija |
| Pardavėjo šalis | kita |
| Показать больше | |






















