Samsung WW80CGC04DTE цена
Samsung WW80CGC04DTE цена
Samsung WW80CGC04DTEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 444.0 € |
|
408.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Skalbyklė Samsung WW80CGC04DTE AI EcoBubble* | Duż000492 | 8806095210384 |
|
432.45 €
|
B магазин enter24.eu |
Samsung Skalbyklė Ww80cgc04dte |
|
455.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
455.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-27 10:18
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Стиральные машины |
| Продукт код | 8806095210384 |
| Gamintojo kodas | ww80cgc04dte |
| Maks. skalbinių svoris | 8kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 47kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.47kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | -min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 72db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 55cm |
| Išmanus įrenginys | + |
| Показать больше | |






















