Samsung WW70T552DAE цена
Samsung WW70T552DAE цена
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Стиральные машины |
| Продукт код | 8806090604058 |
| Gamintojo kodas | ww70t552dae/s7 |
| Maks. skalbinių svoris | 7kg |
| Energijos klasė | b |
| Energijos sąnaudos per metus | 52kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.52kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | 0.48 |
| Metinės vandens sąnaudos | 4500l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1200aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 307min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | 3min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 74db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 67kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | 45l |
| Inverterinis variklis | + |
| Ekranas | + |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | 22 |
| Greitas skalbimas | + |
| Skalbimas be gręžimo | + |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Kitos skalbimo programos | medvilnės programa, sintetikos skalbimo programa, vilnos skalbimo programa, džinsų skalbimas, sporto programa, baby care, patalynės programa, skalavimas + gręžimas, marškinių skalbimo programa, gręžimas+vandens išleidimas, mišri įkrova, delikatus skalbimas, tylus skalbimas, greita programa, rankšluosčių skalbimo programa, skalbimas garais |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | + |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Kita informacija | putų kontrolė, užraktas nuo vaikų, integruotasis „wi-fi“ |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelio kalba | anglų k. |
| Išmanus įrenginys | - |
| Savybės | inverterinis variklis, ekranas, greitas skalbimo ciklas, laikmatis |
| Pardavėjo šalis | kita |
| Показать больше | |


































