Samsung WW60A3120BE цена
Samsung WW60A3120BE цена
Samsung, 6 kg, gylis 44 cm, 1200 aps./min. - Skalbimo mašinaNemokamas pristatymas atrinktoms skalbyklėms ir džiovyklėms |
|
259.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Samsung WW60A3120BE/LEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 309.99 € больше |
|
275.25 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
275.25 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Skalbimo mašina Samsung WW60A3120BE/LE, 6 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 359 € |
|
275.70 €*
|
B магазин senukai.lt |
Skalbimo mašina Samsung WW60A3120BE/LEKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 399.99 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau |
|
289.90 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Samsung WW60A3120BE/ LE skalbimo mašina6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 43.33 eur/mėn |
|
259.99 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 21.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
259.99 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 21.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Skalbimo mašina Samsung WW60A3120BE/LEPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
259.99 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
259.99 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Skalbimo mašina Samsung WW60A3120BE/LEбольше |
|
259.99 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
259.99 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Skalbimo mašina Samsung WW60A3120BE/LEIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
259.99 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
259.99 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Samsung, 6 kg, gylis 44 cm, 1200 aps./min. - Skalbimo mašinaNemokamas pristatymas atrinktoms skalbyklėms ir džiovyklėms |
|
259.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Samsung WW60A3120BE/LEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 309.99 € больше |
|
275.25 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
275.25 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Skalbimo mašina Samsung WW60A3120BE/LE, 6 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 359 € |
|
275.70 €*
|
B магазин senukai.lt |
Skalbimo mašina Samsung WW60A3120BE/LE, 6 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 359 € |
|
275.70 €*
|
B магазин 1a.lt |
Skalbimo mašina Samsung WW60A3120BE/LEYra sandėlyje. |
|
279.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
279.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Skalbimo mašina Samsung WW60A3120BE/LEKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 399.99 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau |
|
289.90 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Samsung WW60A3120BE/LE |
|
299.08 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
299.08 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
SAMSUNG WW60A3120BE/LE |
|
307.09 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
307.09 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
SAMSUNG WW60A3120BE |
|
319.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
319.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Samsung WW60A3120BE/LE, Įkraunama iš priekio, 1200/6 kg, C/C/B, 595x850x400(450).. |
|
322.59 €
|
B магазин skytech.lt |
Samsung Skalbyklė Ww60a3120be |
|
405.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
405.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-27 18:21
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Стиральные машины |
| Продукт код | 8806092581883 |
| Gamintojo kodas | ww60a3120be/le |
| Maks. skalbinių svoris | 6kg |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | 51kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.55kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | c |
| Gręžimo greitis | 1200aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 198min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 74db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 44cm |
| Svoris | 55kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | -l |
| Maks. džiovinamų skalbinių svoris | 6kg |
| Inverterinis variklis | inverterinis variklis |
| Ekranas | + |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | 12 |
| Greitas skalbimas | 1 |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Kitos skalbimo programos | antialerginė programa |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | - |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | - |
| Automatinis svėrimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Savybės | ekranas |
| Показать больше | |













































