Samsung VC07M21A0VN/SB цена
Samsung VC07M21A0VN/SB цена
Dulkių siurblys Samsung VC07M21A0VN/SB, 700 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 108 € |
|
93.90 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
93.90 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Samsung VC07M21A0VN/SBKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 105.0 € |
|
93.90 €*
|
B магазин pigu.lt |
Dulkių siurblys Samsung VC07M21A0VN/SB, 700 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 108 € |
|
83.49 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
83.49 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Samsung VC07M21A0VN/ SB dulkių siurblys6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 13.92 eur/mėn |
|
83.49 €
6-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 6-7 раб. дн. |
83.49 €
6-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 6-7 раб. дн. |
Dulkių siurblys Samsung VC07M21A0VN/SBPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
83.49 €
3-6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 3-6 раб. дн. |
83.49 €
3-6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 3-6 раб. дн. |
Samsung VC07M21A0VN, Black/Blue VC07M21A0VN/SB |
|
85.80 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
85.80 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
Dulkių siurblys Samsung VC07M21A0VN/SB |
|
87.26 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
87.26 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Dulkių siurblys Samsung VC07M21A0VN/SBIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
93.90 €
3-6 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 3-6 раб. дн. |
93.90 €
3-6 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 3-6 раб. дн. |
Dulkių siurblys Samsung VC07M21A0VN/SB, 700 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 108 € |
|
93.90 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
93.90 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Samsung VC07M21A0VN/SBKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 105.0 € |
|
93.90 €*
|
B магазин pigu.lt |
Dulkių siurblys Samsung VC07M21A0VN/SB |
|
95.89 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
95.89 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-29 10:22
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Пылесосы |
| Продукт код | 8806088678290 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai, cikloniniai dulkių siurbliai |
| Galia | 700w |
| Įsiurbimo galia | 180w |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | + |
| Galios reguliavimas ant rankenos | - |
| 360° sukiojama žarna | + |
| Vamzdis | metalinis |
| Energijos efektyvumo klasė | a |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Kietosios dangos valymo kokybės klasė | a |
| Kilimo valymo kokybės klasė | d |
| Dulkių rinktuvo tipas | cikloninis |
| Aukštis | 24.3cm |
| Plotis | 27.2cm |
| Gylis | 39.8cm |
| Svoris | 4.4kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 1.5l |
| HEPA filtras | + |
| Micro filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Antgaliai | antgalis kietiems paviršiams |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Veikimo spindulys | 9m |
| Kita informacija | be maišelio. anti-tangle turbina. reguliuojamas galingumas ant korpuso. automatinis laido suvyniojimas. teleskopinis metalinis vamzdis. |
| Guminiai ratukai | + |
| Dulkių išleidimo klasė | d |
| Maksimalus triukšmo lygis | 80db |
| Filtrų tipas | cyclone |
| Laido ilgis | 6m |
| Plovimo funkcija | - |
| Показать больше | |



















































