Televizorius Samsung UE43U8072FU цена
Televizorius Samsung UE43U8072FU цена
Samsung UE43U8072FUXXHKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 339.0 € |
|
240.67 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
240.67 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Televizorius Samsung UE43U8072FUXXH, 43 ", UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 337 € |
|
299.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
299.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Televizorius Samsung TV UE43U8072FUXXH UHD TVбольше |
|
240.67 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
240.67 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Samsung UE43U8072FUXXHKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 339.0 € |
|
240.67 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
240.67 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Samsung UE43U8072FUXXH, 43" UE43U8072FUXXH |
|
243.10 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
243.10 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
Samsung U8000F UE43U8072FUXXH televizorius 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV &.. |
|
246.90 €
|
B магазин percte.eu |
Samsung UE43U8072FUXXH televizorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 41.50 eur/mėn |
|
249.02 €
16-17 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 16-17 раб. дн. |
249.02 €
16-17 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 16-17 раб. дн. |
„Samsung UE43U8072FU“ 109,2 cm (43") 4K „Ultra HD“ išmanusis televizorius „Wi-Fi.. |
|
259.62 €
|
B магазин freyo.lt |
Samsung UE43U8072FU 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
272.20 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
272.20 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Televizorius Samsung UE43U8072FUXXH, 43 ", UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 337 € |
|
290.04 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
290.04 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Televizorius Samsung UE43U8072FUXXH, 43 ", UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 337 € |
|
299.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
299.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Televizorius Samsung TV UE43U8072FUXXH UHD TV |
|
314.71 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
314.71 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Samsung UE43U8072FU 109,2 cm (43") 4K Ultra HD išmanusis televizorius Wi-Fi juod.. |
|
323.97 €
|
B магазин doberman.lt |
TV Set Samsung 43 Inch 4K UHD Smart LED UE43U8072FUXXH with HDR and Motion Xcele.. |
|
335.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
335.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-29 00:00
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 8806097067665 |
| Modelis | ue43u8072fuxxh |
| Energijos efektyvumo klasė | g |
| Ekrano įstrižainė | 43" (~109 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 52kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-c, dvb-s2, dvb-t2 |
| Svoris | 6.4kg |
| Svoris su stovu | 6.6kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 60hz |
| Kontrastas | mega |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20w |
| Jungties tipas | hdmi x 3, lan x 1, usb 2.0 x 1 |
| USB jungčių skaičius | 1 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | youtube, spotify, netflix |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | tizen os |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 200 x 200 |
| Palaikomos technologijos | uhd dimming, mega contrast, q-symphony, hdr 10+, filmmaker mode |
| HDMI jungčių skaičius | 3 |
| Aukštis be stovo | 55.88cm |
| Plotis be stovo | 95.78cm |
| Gylis be stovo | 7.63cm |
| Aukštis su stovu | 60.9cm |
| Plotis su stovu | 95.78cm |
| Gylis su stovu | 15.7cm |
| Susijusių prekių skaičius | 4 |
| Показать больше | |









































