Televizorius Samsung UE43DU8572U цена
Televizorius Samsung UE43DU8572U цена
Samsung UE43DU8572UXXHKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 369.0 € |
|
289.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Televizorius SAMSUNG UE43DU8572UXXH, 43"Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 339 € |
|
295.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
TV SetSAMSUNG43"4K/Smart3840x2160Wireless LANBluetoothTizenUE43DU8572UXXHNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
313.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Samsung TV Set|SAMSUNG|43"|4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|UE43D.. |
|
283.87 €
|
B магазин baitukas.lt |
Televizorius Samsung UE43DU8572UXXH |
|
284.33 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
284.33 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
TV Set|SAMSUNG|43"|4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|UE43DU8572UXXH |
|
286.33 €
|
B магазин enrike.lt |
Televizorius|SAMSUNG|43"|4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|UE43DU8.. |
|
286.47 €
3-5 раб. дн.
Срок доставки: 3-5 раб. дн. |
286.47 €
3-5 раб. дн.
Срок доставки: 3-5 раб. дн. |
TV Set|SAMSUNG|43"|4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|UE43DU8572UXXH |
|
286.79 €
|
B магазин plkompiuteriai.lt |
TV Set|SAMSUNG|43"|4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|UE43DU8572UXX.. |
|
288.17 €
|
B магазин complius.lt |
Samsung UE43DU8572UXXHKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 369.0 € |
|
289.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Samsung UE43DU8572UXXH televizorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 48.49 eur/mėn |
|
290.94 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
290.94 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
TV Set|SAMSUNG|43"|4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|UE43DU8572UXXH |
|
290.95 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
290.95 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Samsung UE43DU8572UXXH, 43" UE43DU8572UXXH |
|
292.17 €
4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4 раб. дн. |
292.17 €
4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4 раб. дн. |
Televizorius SAMSUNG UE43DU8572UXXH, 43"Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 339 € |
|
295.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Samsung UE43DU8572UXXH, 43 and quot;(109cm), LED TV, Flat 4K (3,840 and times; 2.. |
|
298.59 €
|
B магазин skytech.lt |
Samsung UE43DU8572UXXH televizorius 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV „W.. |
|
301.49 €
|
B магазин percte.eu |
SAMSUNG TV||43"|4K Smart|3840x2160|Wi-Fi|Bluetooth|Tizen|UE43DU8572UXXH |
|
304.74 €
|
B магазин smartech.ee |
TV Set SAMSUNG 43" 4K/Smart 3840x2160 Wireless LAN Bluetooth Tizen UE43DU8572UXX.. |
|
304.80 €
|
B магазин elektrika.lv |
TV Set|SAMSUNG|43|4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|UE43DU8572UXXH |
|
304.80 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
304.80 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
TV SetSAMSUNG43"4K/Smart3840x2160Wireless LANBluetoothTizenUE43DU8572UXXHNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
313.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
TV SetSAMSUNG43"4K / Smart3840x2160Wireless LANBluetoothTizenUE43DU8572UXXHбольше |
|
315.41 €
|
B магазин marsietis.lt |
TV Set|SAMSUNG|43"|4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|UE43DU8572UXXH |
|
326.97 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
326.97 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
TV Set|SAMSUNG|43"|4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|UE43DU8572UXXH |
|
337.59 €
|
B магазин vieni.lt |
TV Set|SAMSUNG|43"|4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|UE43DU8572UXXH |
|
340.18 €
|
B магазин freyo.lt |
TV Set|SAMSUNG|43"|4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|UE43DU8572UXX.. |
|
359.85 €
|
B магазин b2cshop.eu |
TV Set SAMSUNG 43" 4K Smart Tizen UE43DU8572UXXH Dynamic Crystal Colour |
|
368.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
368.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-01 01:41
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 8806095445441 |
| Modelis | ue43du8572uxxh |
| Energijos efektyvumo klasė | g |
| Ekrano įstrižainė | 43" (~109 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 53kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-c, dvb-s, dvb-s2, dvb-t, dvb-t2 |
| Svoris | 8.4kg |
| Svoris su stovu | 9kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 50hz |
| Ryškumas | 250cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20w |
| Jungties tipas | hdmi x 3, usb 2.0 x 2, optinė jungtis |
| USB jungčių skaičius | 2 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | youtube, netflix, apple airplay 2 |
| Specialiosios funkcijos | smart |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | - |
| Operacinė sistema | tizen os |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 200 x 100 |
| Palaikomos technologijos | dolby digital plus, q-symphony, hlg, hdr10, adaptive sound+ |
| HDMI jungčių skaičius | 3 |
| Aukštis be stovo | 56.03cm |
| Plotis be stovo | 96.63cm |
| Gylis be stovo | 2.57cm |
| Aukštis su stovu | 62.41cm |
| Plotis su stovu | 96.63cm |
| Показать больше | |





































