Šaldytuvas Samsung RB38C7B5C12 цена
Šaldytuvas Samsung RB38C7B5C12 цена
Samsung Bespoke RB38C7B5C12/EFKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 917.99 € |
|
787.66 €*
|
B магазин pigu.lt |
Šaldytuvas Samsung BESPOKE RB38C7B5C12/EF Clean WhiteKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 1099 € |
|
799.00 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Samsung RB38C7B5C12/EFKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1109 € |
|
849.99 €*
|
B магазин senukai.lt |
Samsung BeSpoke, 390 L, aukštis 203 cm, baltas - ŠaldytuvasNemokamas pristatymas Samsung šaldytuvams |
|
849.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Samsung RB38C7B5C12/EF |
|
786.87 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
786.87 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
SAMSUNG RB38C7B5C12/EF ŠaldytuvasVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
787.66 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
787.66 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Samsung RB38C7B5C12/ EF šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 131.28 eur/mėn |
|
787.66 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 24.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
787.66 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 24.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
Šaldytuvas Samsung RB38C7B5C12/EFPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
787.66 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
787.66 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Samsung Bespoke RB38C7B5C12/EFKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 917.99 € |
|
787.66 €*
|
B магазин pigu.lt |
Šaldytuvas Samsung RB38C7B5C12/EF |
|
787.66 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
787.66 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Šaldytuvas Samsung BESPOKE RB38C7B5C12/EF Clean WhiteKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 1099 € |
|
799.00 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Šaldytuvas Samsung RB38C7B5C12/EFIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
799.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
799.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
SAMSUNG RB38C7B5C12 |
|
799.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
799.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Samsung RB38C7B5C12/EF šaldytuvas-šaldiklis Pastatomi C Balta |
|
836.37 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
836.37 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Samsung RB38C7B5C12/EFKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1109 € |
|
849.99 €*
|
B магазин senukai.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Samsung RB38C7B5C12/EFKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1109 € |
|
849.99 €*
|
B магазин 1a.lt |
Samsung BeSpoke, 390 L, aukštis 203 cm, baltas - ŠaldytuvasNemokamas pristatymas Samsung šaldytuvams |
|
849.99 €
|
B магазин elesen.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 09:18
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 8806094768466 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | 169kwh |
| Bendra talpa | 390l |
| Šaldytuvo talpa | 276l |
| Šaldiklio talpa | 114l |
| Temperatūra šaldiklyje | -15 / -23ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 9val. |
| Užšaldymo galia | 8kg/24h |
| Klimato klasė | sn-n-st-t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 203cm |
| Gylis | 65.8cm |
| Svoris | 83kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Greitas užšaldymas | + |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 5 |
| Показать больше | |









































