Šaldytuvas Samsung RB38C6B3ES9 цена
Šaldytuvas Samsung RB38C6B3ES9 цена
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Samsung RB38C6B3ES9/EFKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 679 € |
|
515.36 €*
|
B магазин senukai.lt |
Samsung RB38C6B3ES9 InoxKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 610.0 € |
|
526.94 €*
|
B магазин pigu.lt |
Šaldytuvas Samsung RB38C6B3ES9/EF |
|
559.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
559.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Samsung BeSpoke, 203 cm, 390 L, nerūdijančio plieno - ŠaldytuvasNemokamas pristatymas Samsung šaldytuvams |
|
599.99 €
|
B магазин elesen.lt |
SAMSUNG RB38C6B3ES9/EF ŠaldytuvasVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
515.36 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
515.36 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Šaldytuvas Samsung RB38C6B3ES9/EFIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
515.36 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
515.36 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Samsung RB38C6B3ES9/EFKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 679 € |
|
515.36 €*
|
B магазин senukai.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Samsung RB38C6B3ES9/EFKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 679 € |
|
515.36 €*
|
B магазин 1a.lt |
Samsung RB38C6B3ES9/ EF šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 85.89 eur/mėn |
|
515.36 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
515.36 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
Šaldytuvas Samsung RB38C6B3ES9/EFPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
515.36 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
515.36 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Samsung RB38C6B3ES9 InoxKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 610.0 € |
|
526.94 €*
|
B магазин pigu.lt |
SAMSUNG RB38C6B3ES9 |
|
549.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
549.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Samsung RB38C6B3ES9/EF |
|
550.66 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
550.66 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Samsung RB38C6B3ES9/EF |
|
552.32 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
552.32 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Šaldytuvas Samsung RB38C6B3ES9/EF |
|
559.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
559.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Samsung BeSpoke, 203 cm, 390 L, nerūdijančio plieno - ŠaldytuvasNemokamas pristatymas Samsung šaldytuvams |
|
599.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Šaldytuvas Samsung Samsung RB38C6B3ES9/EF | RB38C6B3ES9EF | 8806095286372 |
|
759.10 €
|
B магазин enter24.eu |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 09:04
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 8806095286372 |
| Gamintojo kodas | rb38c6b3es9 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 264kwh |
| Bendra talpa | 390l |
| Šaldytuvo talpa | 276l |
| Šaldiklio talpa | 114l |
| Temperatūra šaldiklyje | -24ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 9val. |
| Užšaldymo galia | 8kg/24h |
| Klimato klasė | sn,n,st,t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 203cm |
| Gylis | 65.8cm |
| Svoris | 76kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | - |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | - |
| Kita | wifi |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 4 |
| Žemos temperatūros kamera | + |
| Palaikomos technologijos | totalnofrost |
| STAR klasė | 4 |
| Показать больше | |


































