Televizorius Samsung QE85QN990FT цена
Televizorius Samsung QE85QN990FT цена
Televizorius Samsung 8K QE85QN990FTXXH Mini LED 2025 modelis |
|
6650.56 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
6650.56 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-23 09:53
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 8806097020462 |
| Modelis | qe85qn990ftxxh |
| Energijos efektyvumo klasė | g |
| Ekrano įstrižainė | 85" (~216 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 169kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 7680 x 4320 (8k) |
| Ekrano tipas | qled |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-c, dvb-s2, dvb-t2 |
| Svoris | 42.7kg |
| Svoris su stovu | 53.4kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 240hz |
| Kontrastas | mega |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 90w |
| Jungties tipas | hdmi x 5, lan x 1, ci+ x 1, usb-c x 1, optinė jungtis, usb-a x 2 |
| USB jungčių skaičius | 3 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | youtube, netflix, apple airplay 2, disney+ |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | - |
| Operacinė sistema | tizen os |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 600 x 400 |
| Kita informacija | samsung smart tv, smart hub, full web browser |
| Palaikomos technologijos | dolby atmos, q-symphony, hdr 10+, ai sound pro, allm (auto low latency mode ) |
| HDMI jungčių skaičius | 5 |
| Aukštis be stovo | 106.71cm |
| Plotis be stovo | 187.74cm |
| Gylis be stovo | 1.33cm |
| Aukštis su stovu | -cm |
| Plotis su stovu | 187.74cm |
| Gylis su stovu | 30.49cm |
| Показать больше | |




































