Televizorius Samsung QE85LS03FWU цена
Televizorius Samsung QE85LS03FWU цена
Televizorius Samsung 85" QE85LS03FWUXXH 2025m. modelis |
|
2609.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
2609.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Samsung QE85LS03FWUXXH televizorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 441.50 eur/mėn |
|
2649.00 €
10-11 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.99 € Срок доставки: 10-11 раб. дн. |
2649.00 €
10-11 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.99 € Срок доставки: 10-11 раб. дн. |
Samsung QE85LS03FWU 85" The Frame Pro 4K Samsung Vision AI Smart TV (2025) |
|
2649.00 €
|
B магазин skytech.lt |
QLED Televizorius Samsung The Frame Pro 4K, Vision AI Smart TV, QE85LS03FWUXXH |
|
2659.00 €
|
B магазин derekis.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 13:44
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 8806097098393 |
| Modelis | qe85ls03fwuxxh |
| Energijos efektyvumo klasė | g |
| Ekrano įstrižainė | 85" (~216 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 168kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | qled |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-c, dvb-s2, dvb-t2 |
| Svoris | 40.8kg |
| Svoris su stovu | -kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 120hz |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 40w |
| Jungties tipas | hdmi x 4, lan x 1, optinė jungtis, usb-a x 2 |
| USB jungčių skaičius | 2 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | youtube, netflix, apple airplay 2, bixby, hbb tv, disney+ |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | tizen os |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 600 x 400 |
| Palaikomos technologijos | dolby atmos, q-symphony, hdr 10+, ai sound pro |
| HDMI jungčių skaičius | 4 |
| Aukštis be stovo | 109.09cm |
| Plotis be stovo | 190.43cm |
| Gylis be stovo | 2.69cm |
| Aukštis su stovu | 112.72cm |
| Plotis su stovu | 190.43cm |
| Gylis su stovu | 36.9cm |
| Показать больше | |










































