Orkaitė Samsung NQ5B4553HBK цена
Orkaitė Samsung NQ5B4553HBK цена
Orkaitė Samsung NQ5B4553HBKKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 690.0 € |
|
606.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Kompaktinė orkaitė su mikrobangų funkcija Samsung NQ5B4553HBKбольше |
|
609.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
609.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Kompaktinė orkaitė su mikrobangų funkcija Samsung NQ5B4553HBK |
|
590.80 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
590.80 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Orkaitė Samsung NQ5B4553HBKKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 690.0 € |
|
606.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Kompaktinė orkaitė su mikrobangų funkcija Samsung NQ5B4553HBKYra sandėlyje. |
|
609.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
609.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Kompaktinė orkaitė su mikrobangų funkcija Samsung NQ5B4553HBKбольше |
|
609.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
609.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-08 15:51
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Духовые шкафы |
| Продукт код | 8806094693034 |
| Gamintojo kodas | - |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | - |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Tipas | orkaitė su mikrobangų funkcija |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | -w |
| Aukštis | 45.6cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 57cm |
| Svoris | 38.8kg |
| Orkaitės tūris | 50l |
| Orkaitės valdymas | mechaninis, sensorinis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | + |
| Orkaitės durų stiklai | 3vnt. |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Grilis | + |
| Vidaus danga | keraminis emalis |
| LCD ekranas | - |
| Mėsos termometras | - |
| Apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis kaitinimas | + |
| Ventiliatorius | + |
| Konvekcija | + |
| Gaminimo garuose funkcija | - |
| Funkcijos | fast cooking |
| Показать больше | |






















