Televizorius Samsung HG43BU800EE цена
Televizorius Samsung HG43BU800EE цена
Samsung HG43BU800EEXEN televizorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 49.90 eur/mėn |
|
498.99 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
498.99 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-24 13:57
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 8806094901245 |
| Plotis | 96.55 |
| Aukštis | 55.99 |
| Garantija | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 |
| Įtampa | 240 |
| Prekės svoris su pakuote | 11000 |
| Svoris | 8.7 |
| Gylis | 2.57 |
| Ekrano įstrižainė | 43 |
| Ekrano raiškos tipas | 4K UHD |
| Procesoriaus modelis | Quantum Processor Lite |
| Įdiegta operacinė sistema | Tizen OS |
| Bluetooth sąsaja | - |
| Ethernet LAN (RJ-45) lizdas | + |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 2 |
| HDMI lizdų skaičius | 2 |
| HDMI lizdo tipas | HDMI ARC |
| 3.5mm ausinių lizdas | - |
| Ekrano tipas | Mini LED |
| Modelis | HG43BU800EEXEN |
| Garso sistema | Dolby Digital Plus |
| WiFi sąsaja | + |
| WiFi Direct sąsaja | + |
| Energinio efektyvumo klasė | G |
| Foninis apšvietimas | - |
| Gylis su stovu | 20.56 |
| Aukštis su stovu | 59.9 |
| Svoris be stovo | 8.4 |
| Vaizdo kokybės indeksas (PQI) | 2200 |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Garso galia | 20 |
| Vaizdo gerinimo sistemos | HDR, HDR10+, HLG, Contrast Enhancer |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB - T2 / HEVC |
| S/PDIF jungtis | - |
| WiDi sąsaja | - |
| Optinė garso jungtis | + |
| „Smart TV" | + |
| 3D funkcija | - |
| VESA standartas | 200 x 200 |
| Valdymas per išmanųjį įrenginį | + |
| Išmanusis valdymo pultelis | + |
| DLNA | - |
| Serija | HBU8000 |
| Kitos jungtys | Anynet + (HDMI-CEC) |
| Energijos sąnaudos, kWh/1000 h | 54 |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Pakuotės aukštis | 0.68 |
| Pakuotės plotis | 0.13 |
| Pakuotės ilgis | 1.09 |
| Televizorių įstrižainė | 33-43" |
| Показать больше | |




































