Samsung Galaxy Watch 7 44mm цена
Samsung Galaxy Watch 7 44mm цена
Išmanusis laikrodis Samsung Galaxy Watch7 44mm Green BT L310Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 309.0 € больше |
|
148.99 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
148.99 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Išmanusis laikrodis Samsung Galaxy Watch 7, 44 mm, žaliaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 299 € |
|
159.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Samsung Galaxy Watch7, 44 mm, BT, sidabrinis - Išmanusis laikrodisNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ больше |
|
189.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
189.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
Išmanusis laikrodis Samsung Galaxy Watch7 44mm Green BT L310Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 309.0 € больше |
|
148.99 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
148.99 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Samsung Galaxy Watch7 44mm L310 Green išmanusis laikrodis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 24.83 eur/mėn больше |
|
148.99 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
148.99 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Išmanusis laikrodis Samsung Galaxy Watch7 44mm BT GreenNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. больше |
|
148.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
148.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
Samsung Galaxy Watch 7 44 mm išmanusis laikrodis - Žalias (SM-L310NZGAEUE)больше |
|
155.64 €
|
B магазин doberman.lt |
Samsung Galaxy Watch 7, Green SM-L310NZGAEUE |
|
156.27 €
4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4 раб. дн. |
156.27 €
4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4 раб. дн. |
Samsung Galaxy Watch7 3.81 cm (1.5") AMOLED 44 mm Digital 480 x 480 pixels Touch..больше |
|
157.46 €
|
B магазин baitukas.lt |
SAMSUNG WATCH GALAXY WATCH7 44M BT COLOR KHAKI GREEN SM-L310NZGAXEFбольше |
|
158.89 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
158.89 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Išmanusis laikrodis Samsung Galaxy Watch 7, 44 mm, žaliaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 299 € |
|
159.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
SMARTWATCH GALAXY WATCH7/44MM GREEN SM-L310 SAMSUNG | SM-L310NZGAEUE |
|
159.25 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
159.25 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Samsung Galaxy Watch7 3,81 cm (1.5") AMOLED 44 mm Skaitmeninis 480 x 480 pikseli..больше |
|
159.29 €
|
B магазин skytech.lt |
SMARTWATCH GALAXY WATCH7/44MM GREEN SM-L310 SAMSUNG SM-L310NZGAEUE | 8806095660981 |
|
161.05 €
|
B магазин elektrika.lv |
Samsung Galaxy Watch7, 3.81 cm (1.5"), AMOLED, Touchscreen, Wi-Fi, GPS (satellit.. |
|
161.52 €
|
B магазин printera.lt |
SMARTWATCH GALAXY WATCH7/44MM GREEN SM-L310 SAMSUNG |
|
166.83 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
166.83 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Samsung Galaxy Watch7 3.81 cm (1.5") AMOLED 44 mm Digital 480 x 480 pixels Touch.. |
|
179.08 €
|
B магазин freyo.lt |
Išmanusis laikrodis Samsung Galaxy Watch7 (44mm) BT Sidabrinis (SM-L310N)больше |
|
181.23 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
181.23 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Samsung Galaxy Watch7 3.81 cm (1.5") AMOLED 44 mm Digital 480 x 480 pixels Touch.. |
|
185.44 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
185.44 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Išmanusis laikrodis Samsung Galaxy Watch 7 L310 44mm BT – Greenбольше |
|
185.74 €
4-6 раб. дн.
Срок доставки: 4-6 раб. дн. |
185.74 €
4-6 раб. дн.
Срок доставки: 4-6 раб. дн. |
Išmanusis Laikrodis - SAMSUNG GALAXY WATCH 7 44mm AMOLED GPS Sveikatos Stebėjimo..больше |
|
186.99 €
|
B магазин proshop.lt |
Samsung išmanusis laikrodis Galaxy Watch7 SM-L310NZSAEUB, ekrano įstrižainė 3.81.. |
|
187.90 €
|
B магазин inserv.lt |
Išmanusis laikrodis Samsung Galaxy Watch7 44mm BT GreenIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
189.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
189.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
Samsung Galaxy Watch7, 44 mm, BT, sidabrinis - Išmanusis laikrodisNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ больше |
|
189.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
189.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
Samsung Galaxy Watch 7 BT SM-L310N Silver |
|
205.99 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
205.99 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Smart Watch Samsung Galaxy Watch 7 L310 44mm BT - Green |
|
210.99 €
7-15 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7-15 раб. дн. |
210.99 €
7-15 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7-15 раб. дн. |
Išmanusis laikrodis SAMSUNG Galaxy Watch 7 44mm SilverLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
212.50 €
|
B магазин topocentras.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-31 06:52
! Сообщить об ошибке| Марка | Samsung |
| Категория | Смарт часы |
| Продукт код | 8806095660981 |
| Populiarūs išmanieji laikrodžiai | samsung galaxy watch 7 |
| Tipas | išmanieji laikrodžiai moterims, išmanieji laikrodžiai vyrams |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.5 |
| Ekrano tipas | samoled |
| Ekrano raiška | 480 x 480 |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Apyrankės tipas | silikonas |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Vandens atsparumo lygis | 5 atm |
| Bluetooth | + |
| NFC | + |
| Wi-Fi | + |
| GPS | + |
| SIM kortelės lizdas | - |
| eSIM | - |
| Suderinamumas | android |
| Baterijos talpa | 425mah |
| Baterijos naudojimo laikas | -val |
| Atmintis | 32000mb |
| Išmaniosios funkcijos | pulsometras |
| Pulsometras (HR) | + |
| SPO2 (deguonies kiekis kraujyje) | + |
| Ilgis | 4.44cm |
| Plotis | 4.44cm |
| Aukštis | 0.97cm |
| Kita informacija | žingsniamatis, kalorijų skaičiuoklė, atstumo skaičiuoklė, miego sekimas, aktyvumo priminimai, pilno turinio pranešimų rodymas, pranešimų istorija, skambinančiojo vardo rodymas, įvairūs treniruočių rėžima |
| Svoris | 33.8g |
| Jungtys | bluetooth |
| Funkcijos | vandeniui atsparus, bluetooth, nfc, wi-fi, gps, pulsometras, deguonies kiekio matavimas, jutiklinis ekranas |
| Показать больше | |

































































