Polar Grit X Pro DLC цена
Polar Grit X Pro DLC цена
Polar Grit X Pro M/ L Black išmanusis laikrodis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 49.97 eur/mėn |
|
299.79 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
299.79 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
Išmanusis laikrodis Polar Grit X Pro M/L, juodos spalvos |
|
299.79 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
299.79 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
POLAR GRIT X PRO BLACK M/L |
|
305.98 €
7-15 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7-15 раб. дн. |
305.98 €
7-15 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7-15 раб. дн. |
POLAR GRIT X PRO czarny M/L |
|
308.54 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
308.54 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
"POLAR GRIT X PRO BLACK M/L"Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. |
|
311.63 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
311.63 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
"POLAR GRIT X PRO BLACK M/L"Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
317.86 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
317.86 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Polar Grit X Pro Smartwatch Sportivo Nero GPS 47mm Resistente all'Acqua 100m juoda |
|
556.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
556.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Polar Grit X Pro, Black, M-L - išmanusis laikrodisGreitas išsiuntimas! |
|
691.48 €
|
B магазин epirkimas.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-29 11:46
! Сообщить об ошибке| Марка | POLAR |
| Категория | Смарт часы |
| Продукт код | 725882058696 |
| Tipas | išmanieji laikrodžiai vyrams |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.2 |
| Ekrano tipas | mip |
| Ekrano raiška | 240 x 240 |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Vandens atsparumo lygis | 10 atm |
| Bluetooth | + |
| NFC | - |
| Wi-Fi | - |
| GPS | + |
| Suderinamumas | ios, android |
| Baterijos talpa | 346mah |
| Baterijos naudojimo laikas | 40val |
| Išmaniosios funkcijos | aktyvumo priminimai, miego stebėjimas, Žadintuvas, kompasas, altimetras, Širdies ritmo matuoklis, data, laikmatis, barometras, el. pašto pranešimai, orai, nuotolinis muzikos valdymas, chronometras, sporto režimai, sms ir skambučių pranešimai |
| Pulsometras (HR) | + |
| Riešo apimtis (cm) | 14.5 - 21.5 |
| Ilgis | 4.7cm |
| Plotis | 4.7cm |
| Aukštis | 1.3cm |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | Įkroviklis, apyrankė, išmanusis laikrodis |
| Kita informacija | bluetooth, gps |
| Svoris | 79g |
| Jungtys | usb, bluetooth, ant+ |
| Показать больше | |


































