Poco M8 Pro 256GB цена
Poco M8 Pro 256GB цена
POCO M8 Pro 5G 8/256GB BlackKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 349.0 € больше |
|
307.95 €*
|
B магазин pigu.lt |
Mobilusis telefonas Poco M8 Pro 5G, 8GB RAM, 256GB, žaliaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 379 € больше |
|
309.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Mobilusis telefonas Poco M8 Pro, 256GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 409 € больше |
|
319.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Mobilusis telefonas Poco M8 Pro 5G 8+256 BlackKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 369 € больше |
|
324.25 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Išmanusis telefonas POCO M8 Pro 5G 8/256GB Silverбольше |
|
349.99 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
349.99 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Xiaomi Poco M8 Pro 5G Dual Sim 8GB RAM 256GB - Black | 72917 | 6932554481070больше |
|
272.15 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Xiaomi Poco M8 Pro 5G, 8GB/256GB, Black 72917больше |
|
280.99 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
280.99 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
POCO M8 Pro 5G 17.4 cm (6.83") Dual SIM USB Type-C 8 GB 256 GB 6500 mAh Green |
|
282.28 €
|
B магазин printera.lt |
Xiaomi POCO M8 Pro 5G 17.4 cm (6.83") Dual SIM USB Type-C 8 GB 256 GB 6500 mAh G..больше |
|
285.71 €
|
B магазин baitukas.lt |
POCO M8 Pro 5G 17,4 cm (6.83") Dviguba SIM jungtis C tipo USB 8 GB 256 GB 6500 m.. |
|
285.94 €
|
B магазин elektromarket.lt |
POCO M8 Pro 5G 17.4 cm (6.83) Dual SIM USB Type-C 8 GB 256 GB 6500 mAh Blackбольше |
|
291.09 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
291.09 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
POCO M8 Pro 5G 8/ 256GB Black mobilusis telefonas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 50.20 eur/mėn больше |
|
301.19 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
301.19 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
Telefonas Poco M8 Pro 8GB/256GB BlackNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. больше |
|
301.19 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
301.19 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Telefonas Poco M8 Pro 8GB/256GB BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
307.21 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
307.21 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
POCO M8 Pro 5G 8/256GB BlackKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 349.0 € больше |
|
307.95 €*
|
B магазин pigu.lt |
Mobilusis telefonas Poco M8 Pro 5G, 8GB RAM, 256GB, žaliaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 379 € больше |
|
309.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
POCO M8 Pro 5G 17.4 cm (6.83") Dual SIM USB Type-C 8 GB 256 GB 6500 mAh Greenбольше |
|
313.42 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
313.42 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
POCO M8 Pro 5G 17,4 cm (6,83") Dual SIM USB Type-C 8 GB 256 GB 6500 mAh Žalia |
|
318.15 €
|
B магазин vitalimax.lt |
Mobilusis telefonas Poco M8 Pro, 256GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 409 € больше |
|
319.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Mobilusis telefonas Poco M8 Pro, 256GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 409 € больше |
|
319.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
MOBILE PHONE POCO M8 PRO 5G/8/256GB BLACK MZB0ML4EU POCO | MZB0ML4EUбольше |
|
324.05 €
|
B магазин enter24.eu |
Mobilusis telefonas Poco M8 Pro 5G 8+256 BlackKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 369 € больше |
|
324.25 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Poco M8 Pro 5G - 8/256GBOficialus POCO atstovas | Garantija 24 mėn. | Pristatysime per 1 - 3 d.d. |
|
324.25 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.49 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
324.25 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.49 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
POCO M8 Pro 5G 17.4 cm (6.83") Dual SIM USB Type-C 8 GB 256 GB 6500 mAh Greenбольше |
|
327.23 €
|
B магазин freyo.lt |
Išmanusis telefonas POCO M8 Pro 5G 8/256GB Silverбольше |
|
349.99 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
349.99 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
MOBILE PHONE POCO M8 PRO 5G/8/256GB GREEN MZB0MLKEU POCOбольше |
|
362.92 €
|
B магазин plkompiuteriai.lt |
MOBILE PHONE POCO M8 PRO 5G/8/256GB BLACK MZB0ML4EU POCOбольше |
|
377.30 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
377.30 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
MOBILE PHONE POCO M8 PRO 5G/8/256GB GREEN MZB0MLKEU POCOбольше |
|
380.95 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
380.95 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Smartphone POCO M8 Pro 5G, 8GB/256GB, Blackбольше |
|
380.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
380.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
MOBILE PHONE POCO M8 PRO 5G/8/256GB GREEN MZB0MLKEU POCOбольше |
|
428.11 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
428.11 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 21:04
! Сообщить об ошибке| Марка | Poco |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Продукт код | 6932554481070 |
| Energijos klasė | b |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| Ryšiai ir duomenų perdavimas | 5g, 4g, 3g, wi‑fi, bluetooth, nfc, gps |
| WiFi | wi-fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, wi-fi direct |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| Ekrano tipas | amoled |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.83 |
| Įbrėžimams atsparus ekranas | corning gorilla glass victus 2 |
| Ekrano raiška | 1280 x 2772 |
| Pagrindinė kamera | 50 + 8mpx |
| Priekinė kamera | 32mpx |
| Blykstė | led flash, hdr, panorama |
| Filmavimo raiška | 1080p@30/60fps |
| Procesoriaus tipas | qualcomm sm7635-ac snapdragon 7s gen 4 (4 nm) |
| Procesoriaus dažnis | octa-core (1x2.7 ghz cortex-a720 & 3x2.4 ghz cortex-a720 & 4x1.8 ghz cortex-a520)ghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 8000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 256gb |
| Atminties kortelės tipas | - |
| Baterijos tipas | si/c li-ion |
| Baterijos talpa | 6500mah |
| Budėjimo laikas iki | -val. |
| Pokalbių laikas iki | -val. |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | 15 |
| Papildomos funkcijos | 3g, 4g, 5g, dual sim, nfc, pirštų antspaudų skaitytuvas, atsparumas drėgmei, greitasis įkrovimas |
| Jungties tipas | usb type-c 2.0, otg |
| FM imtuvas | - |
| MP3 | + |
| Vandens atsparumo lygis | ip68 dust tight and water resistant (immersible up to 1.5m for 30 min) |
| Modelis | poco m8 pro |
| Aukštis | 163.3mm |
| Plotis | 78.3mm |
| Gylis | 8.2mm |
| Svoris | 207g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, laidas |
| Kita informacija | 120hz, hdr10+, dolby atmos, hi-res & hi-res wireless audio, 100w wired, 100% in 40 min 22.5w reverse wired |
| Gamintojo spalva | silver |
| Įkroviklis komplektacijoje | + |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Показать больше | |

















































