Platinet Sport PM1031 цена
Platinet Sport PM1031 цена
Platinet PM1031Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
1.70 €
|
B магазин pigu.lt |
Platinet headset Sport PM1031, red (42945) |
|
5.15 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
5.15 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Platinet headset Sport PM1031, red (42945) |
|
5.99 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
5.99 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
Platinet PM1031, laidinis, 20 - 22000 Hz, skambučiai/muzika, ausinės, juodos, ra.. |
|
6.32 €
|
B магазин printera.lt |
Platinet Sport PM1031 Red ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
7.43 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
7.43 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
Platinet ausinės Sport PM1031, raudona (42945) |
|
9.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
9.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-30 15:21
! Сообщить об ошибке| Марка | PLATINET |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 5907595429412 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1.2m |
| Jautrumas | -db |
| Varža (Ω) | -Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | -mm |
| Kita informacija | plokščias laidas; metalinė apdaila; keičiami guminiai antgaliai; gera garso izoliacija; nuotolinis valdymas išmaniesiems telefonams; extra bass |
| Jautrumas (dB/mW) | 112 |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | Įstatomos ausinės |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | 12g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant laido |
| Показать больше | |






















