Platinet PM1085 цена
Platinet PM1085 цена
Belaidės ausinės Platinet PM1085, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 27.49 € больше |
|
21.49 €*
|
B магазин senukai.lt |
Platinet PM1085 WhiteKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 29.39 € больше |
|
22.45 €*
|
B магазин pigu.lt |
Platinet wireless headset Sport PM1085, black | 44901больше |
|
20.40 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
20.40 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Platinet PM1085 Black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo больше |
|
20.56 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
20.56 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
Belaidės ausinės Platinet PM1085, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 27.49 € больше |
|
21.49 €*
|
B магазин senukai.lt |
Belaidės ausinės Platinet PM1085, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 27.49 € больше |
|
21.49 €*
|
B магазин 1a.lt |
Platinet PM1085 WhiteKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 29.39 € больше |
|
22.45 €*
|
B магазин pigu.lt |
Platinet wireless headset Sport PM1085, blackбольше |
|
22.99 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
22.99 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
Platinet PM1085B, Black PM1085Bбольше |
|
24.34 €
11 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 11 раб. дн. |
24.34 €
11 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 11 раб. дн. |
Platinet belaidės ausinės Sport PM1085, baltasбольше |
|
25.28 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
25.28 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-24 14:16
! Сообщить об ошибке| Марка | PLATINET |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 5907595449014 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | be laidom |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 24000hz |
| Jautrumas | 90db |
| Varža (Ω) | 16Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 10mm |
| Kita informacija | tws (true wireless stereo); dėklas su maitinimo bloku |
| Jautrumas (dB/mW) | 92 |
| Palaikomos technologijos | bluetooth 5.0 |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 15m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | 5val. |
| Konstrukcija | Įstatomos ausinės |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 24000hz |
| Svoris | 285g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Показать больше | |



























