Platinet PM1080 цена
Platinet PM1080 цена
Belaidės ausinės Platinet Sport PM1080, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 18.69 € больше |
|
11.59 €*
|
B магазин senukai.lt |
Platinet HeadphonesKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 28.89 € |
|
23.71 €*
|
B магазин pigu.lt |
Platinet PM1080B Nano ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo больше |
|
10.84 €
12-13 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 12-13 раб. дн. |
10.84 €
12-13 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 12-13 раб. дн. |
Belaidės ausinės Platinet Sport PM1080, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 18.69 € больше |
|
11.59 €*
|
B магазин senukai.lt |
Belaidės ausinės Platinet Sport PM1080, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 18.69 € больше |
|
11.59 €*
|
B магазин 1a.lt |
Platinet ausinės Bluetooth Sport PM1080, juodos (43892)больше |
|
11.59 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
11.59 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Platinet HeadphonesKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 28.89 € |
|
23.71 €*
|
B магазин pigu.lt |
Platinet wireless headset Sport PM1080, white | 44857больше |
|
28.10 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
28.10 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Platinet wireless headset Sport PM1080, whiteбольше |
|
31.00 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
31.00 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
Platinet PM1080W, White PM1080Wбольше |
|
31.08 €
11 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 11 раб. дн. |
31.08 €
11 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 11 раб. дн. |
Ausinės Platinet Sport PM1080W WhitePristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
32.49 €
2-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 2-5 раб. дн. |
32.49 €
2-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 2-5 раб. дн. |
Ausinės Platinet Sport PM1080W WhiteIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
34.11 €
2-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-5 раб. дн. |
34.11 €
2-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-5 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 13:26
! Сообщить об ошибке| Марка | PLATINET |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 5907595438926 |
| Tipas | belaidės ausinės, ausinės sportui |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | sportui |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | be laidom |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | 99db |
| Varža (Ω) | 16Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 10mm |
| Kita informacija | magnetinis įkrovimas; cvc6.0 triukšmo slopinimas; integruotas hd mikrofonas |
| Jautrumas (dB/mW) | 99 |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 15m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | 6val. |
| Konstrukcija | Įstatomos ausinės |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Svoris | 20g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Показать больше | |





























