Platinet PM1061 цена
Platinet PM1061 цена
Belaidės ausinės Platinet PM1061, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 21.59 € |
|
16.99 €*
|
B магазин senukai.lt |
Platinet wireless headset PM1061, white | 44471 |
|
16.05 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
16.05 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Belaidės ausinės Platinet PM1061, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 21.59 € |
|
16.99 €*
|
B магазин senukai.lt |
Belaidės ausinės Platinet PM1061, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 21.59 € |
|
16.99 €*
|
B магазин 1a.lt |
Platinet PM1061 White ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
16.99 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
16.99 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
Platinet wireless headset PM1061, white |
|
17.99 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
17.99 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
Platinet belaidės ausinės PM1061, balta |
|
20.52 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
20.52 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Platinet PM1061, White 44471 |
|
20.54 €
11 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 11 раб. дн. |
20.54 €
11 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 11 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-31 13:16
! Сообщить об ошибке| Марка | PLATINET |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 590759544467 |
| Tipas | belaidės ausinės, ausinės sportui |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | sportui |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | 118db |
| Varža (Ω) | 16Ω |
| Jautrumas (dB/mW) | 118 |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 10m |
| Atminties kortelės lizdas | + |
| Maksimalus veikimo laikas | 4val. |
| Konstrukcija | Įstatomos ausinės |
| Svoris | 16g |
| Pardavėjo šalis | estija |
| Показать больше | |





















