Plantronics RIG 300 цена
Plantronics RIG 300 цена
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 12:02
! Сообщить об ошибке| Марка | PLANTRONICS |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 017229165663 |
| Tipas | laidinės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1.3m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | 111db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Pakuotės turinys | ausinės |
| Kita informacija | skirta ps4 |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Palaikomos technologijos | ps4 |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | 176g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | padėties koregavimas |
| Показать больше | |






















