Philips XU7000 цена
Philips XU7000 цена
Robotas dulkių siurblys Philips XU7000/01Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
348.90 €
2-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 2-5 раб. дн. |
348.90 €
2-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 2-5 раб. дн. |
Philips 7000 serijos „Aqua 7000“ serijos „XU7000/01“ valymo ir plovimo robotas.. |
|
348.90 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
348.90 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Philips XU7000/ 01 dulkių siurblys6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 58.17 eur/mėn |
|
349.00 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
349.00 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
Philips 7000 series HomeRun Aqua XU7000/01 Šlapiai ir sausai valantis robotas |
|
371.16 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
371.16 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Philips Home run robot XU7000/01 |
|
372.60 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
372.60 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Philips 7000 series XU7000/01 robot vacuum 0.3 L Bagless Black |
|
378.37 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
378.37 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Robotas dulkių siurblys Philips XU7000/01Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
425.00 €
2-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-5 раб. дн. |
425.00 €
2-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-5 раб. дн. |
Dulkių siurblys - robotas Philips XU7000/02, aukso/baltaKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 479 € |
|
425.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
425.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Dulkių siurblys - robotas Philips XU7000/02, aukso/baltaKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 479 € |
|
425.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
425.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 23:07
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Пылесосы-роботы |
| Продукт код | 8720389022197 |
| Funkcijos | drėgnasis valymas, plovimo funkcija, išmanusis prietaisas, kliūčių aptikimas |
| Darbinis plotas, m2 | 150 |
| Įsiurbimo galia | 5000pa |
| Maitinimas | tinklas |
| Aukštis | 9.7cm |
| Plotis | 35cm |
| Gylis | 35cm |
| Svoris | 3.9kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.3l |
| HEPA filtras | - |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Vandens rezervuaro talpa | -ml |
| Maksimalus triukšmo lygis | 65db |
| Plovimo funkcija | su plovimo funkcija |
| Orientavimasis pagal žemėlapį | + |
| Automatinis išsivalymas | rankinis išvalymas |
| Akumuliatoriaus talpa | 5200mah |
| Įkrovimo laikas | 6.5val |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė | 180min |
| Išmanus įrenginys | + |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |
















































