Philips XD8122 цена
Philips XD8122 цена
Philips Performer LED 8000 Series XD8122/10Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 251.0 € |
|
196.25 €*
|
B магазин pigu.lt |
Dulkių siurblys PHILIPS XD8122/10Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 299 € |
|
199.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Dulkių siurblys Philips XD8122/10, 900 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 269.9 € |
|
214.24 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
214.24 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Philips Performer LED 8000 Series, 900 W, juodas - Dulkių siurblys Prekė - XD812..Nemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
249.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Philips XD8122/ 10 dulkių siurblys6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 32.71 eur/mėn |
|
196.25 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
196.25 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
Philips Performer LED 8000 Series XD8122/10Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 251.0 € |
|
196.25 €*
|
B магазин pigu.lt |
Dulkių siurblys PHILIPS XD8122/10Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 299 € |
|
199.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Dulkių siurblys Philips XD8122/10, 900 W |
|
209.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
209.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
Dulkių siurblys Philips XD8122/10, 900 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 269.9 € |
|
214.24 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
214.24 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Dulkių siurblys Philips XD8122/10, 900 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 269.9 € |
|
214.24 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
214.24 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Dulkių siurblys su maišeliu Philips Performer LED 8000 serija XD8122/10, 900 W, .. |
|
214.24 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
214.24 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Philips 8000 Series, Black XD8122/10 |
|
222.95 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
222.95 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Philips 8000 series XD8122/10 vacuum 4 L Cylinder vacuum Dry 900 W Dust bag |
|
239.53 €
|
B магазин freyo.lt |
Philips 8000 series XD8122/10 Dulkių siurblys su maišeliais |
|
246.87 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
246.87 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Philips Performer LED 8000 Series, 900 W, juodas - Dulkių siurblys Prekė - XD812..Nemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
249.99 €
|
B магазин elesen.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 18:46
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Пылесосы |
| Продукт код | 8720389037931 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai, dulkių siurbliai su dulkių maišu |
| Galia | 900w |
| Įsiurbimo galia | -w |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | + |
| Galios reguliavimas ant rankenos | - |
| 360° sukiojama žarna | + |
| Vamzdis | metalinis, teleskopinis |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių maišas |
| Aukštis | 33cm |
| Plotis | 33cm |
| Gylis | 53cm |
| Svoris | 5.4kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 4l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Vandens rezervuaro talpa | -l |
| Antgaliai | 4 |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Veikimo spindulys | 12m |
| Filtrų tipas | hepa |
| Konstrukcija | 3 ratukai |
| Laido ilgis | 9m |
| Plovimo funkcija | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |

















































