Philips XD5123 цена
Philips XD5123 цена
Dulkių siurblys PHILIPS XD5123/10 5000 series,900WLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
147.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Dulkių siurblys Philips XD5123/10, 900 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 178 € |
|
154.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
154.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Dulkių siurblys Philips XD5123/10Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 196.0 € |
|
154.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
154.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Philips XD5123/ 10 dulkių siurblys10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 11.44 eur/mėn |
|
114.35 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
114.35 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
IŠPARDAVIMAS. Philips XD5123/10 Series 5000 Vacuum Cleaner with bag, 900 W, Blac.. |
|
114.35 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
114.35 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
SALE OUT. Philips XD5123/10 Series 5000 Vacuum Cleaner with bag, 900 W, Black | ..больше |
|
114.39 €
|
B магазин skytech.lt |
SALE OUT. Philips XD5123/10 Series 5000 Vacuum Cleaner with bag, 900 W, Black | ..больше |
|
119.79 €
|
B магазин elektrika.lv |
SALE OUT. Philips XD5123/10 Series 5000 Vacuum Cleaner with bag, 900 W, Black | ..больше |
|
119.79 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
119.79 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Dulkių siurblys Philips XD5123/10Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
121.10 €
2-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 2-5 раб. дн. |
121.10 €
2-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 2-5 раб. дн. |
Philips XD5123/10 Series 5000 Vacuum Cleaner with bag, 900 W, Black | Philips Va..больше |
|
122.21 €
|
B магазин baitukas.lt |
Philips 5000 serijos dulkių siurblys su maišeliu CB220, 900 W |
|
125.68 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
125.68 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
SALE OUT. Philips XD5123/10 Series 5000 Vacuum Cleaner with bag, 900 W, Black | .. |
|
128.13 €
|
B магазин vieni.lt |
Dulkių siurblys Philips XD5123/10, 900 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 178 € |
|
132.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
132.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Philips | Vacuum Cleaner | XD5123/10 Series 5000 | Bagged | Power 900 W | Dust c.. |
|
136.33 €
|
B магазин complius.lt |
Philips 5000 Series, Black XD5123/10 |
|
139.04 €
4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4 раб. дн. |
139.04 €
4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4 раб. дн. |
Dulkių siurblys Philips XD5123/10, 900 W |
|
142.26 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
142.26 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Philips | Vacuum Cleaner | XD5123/10 Series 5000 | Bagged | Power 900 W | Dust c.. |
|
144.60 €
|
B магазин fortakas.lt |
Philips cilindrinis dulkių siurblys XD5123/10, 900 W, 4 L, HEPA filtras, 77 dB, .. |
|
146.90 €
|
B магазин inserv.lt |
Dulkių siurblys PHILIPS XD5123/10 5000 series,900WLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
147.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Dulkių siurblys Philips XD5123/10, 900 W |
|
148.49 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
148.49 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
Dulkių siurblys Philips XD5123/10Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
154.00 €
2-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-5 раб. дн. |
154.00 €
2-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-5 раб. дн. |
Dulkių siurblys Philips XD5123/10, 900 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 178 € |
|
154.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
154.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Dulkių siurblys Philips XD5123/10Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 196.0 € |
|
154.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
154.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
5000 serija Dulkių siurblys su maišeliu - XD5123/10 |
|
154.09 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
154.09 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
VACUUM CLEANER BAGGEDXD5123/10 PHILIPS |
|
165.50 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
165.50 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Philips | Vacuum Cleaner | XD5123/10 Series 5000 | Bagged | Power 900 W | Dust c..больше |
|
168.65 €
|
B магазин electrobase.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-18 18:18
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Пылесосы |
| Продукт код | 8720389038334 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai |
| Galia | 900w |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | + |
| 360° sukiojama žarna | + |
| Vamzdis | teleskopinis |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių maišas |
| Aukštis | 28cm |
| Plotis | 32cm |
| Gylis | 47cm |
| Svoris | 4.6kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 4l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Antgaliai | 3 |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Filtrų tipas | hepa |
| Laido ilgis | 9m |
| Plovimo funkcija | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |


















































