Dulkių siurblys Philips XB9154 цена
Dulkių siurblys Philips XB9154 цена
Vacuum cleaner PC 10 TriActive Ultra nozzle NanoClean RMC Super Turbo Brush In-m.. |
|
344.81 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
344.81 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-19 01:05
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Пылесосы |
| Продукт код | 8710103931713 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai, cikloniniai dulkių siurbliai |
| Galia | 899w |
| Įsiurbimo galia | -w |
| Maitinimas | tinklas |
| Vamzdis | metalinis |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių talpa |
| Plotis | 59cm |
| Gylis | 39cm |
| Svoris | 6.2kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 2.2l |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Antgaliai | universalus antgalis |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Veikimo spindulys | 11m |
| Maksimalus triukšmo lygis | 78db |
| Laido ilgis | 8m |
| Plovimo funkcija | - |
| Показать больше | |























