Philips TAUH201 цена
Philips TAUH201 цена
Laidinės ausinės Philips UpBeat TAUH201, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 22.9 € |
|
18.99 €*
|
B магазин senukai.lt |
Laidinės ausinės Philips UpBeat TAUH201, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 22.9 € |
|
15.99 €*
|
B магазин 1a.lt |
Philips TAUH201BK/ 00 Black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
15.99 €
10-11 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 10-11 раб. дн. |
15.99 €
10-11 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 10-11 раб. дн. |
UpBeat Ausinės su mikrofonu Philips TAUH201BK/00, Juodos |
|
16.84 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
16.84 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Laidinės ausinės Philips UpBeat TAUH201, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 22.9 € |
|
18.99 €*
|
B магазин senukai.lt |
Ausinės Philips TAUH201BK/00 BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
23.82 €
12-20 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12-20 раб. дн. |
23.82 €
12-20 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12-20 раб. дн. |
Ausinės Philips TAUH201BK/00 BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
25.01 €
12-20 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 12-20 раб. дн. |
25.01 €
12-20 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 12-20 раб. дн. |
Philips TPV UH 201 BK Laisvų rankų įranga Vielinis Su lankeliu Skambučiai / muzi.. |
|
37.09 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
37.09 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Philips Headphones TAUH201BK TAUH201BK/00 black |
|
47.00 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
47.00 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
Philips Headphones with mic TAUH201BK 32 mm drivers/closed-back On-ear Lightweig.. |
|
56.11 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
56.11 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 14:19
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 4895229100527 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | 102db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | -mm |
| Pakuotės turinys | vartotojo vadovas, ausinės |
| Kita informacija | lengvai sulankstomos |
| Jautrumas (dB/mW) | 102 |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | 195g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Показать больше | |

















































