Monitorius Philips 65BDL3550Q цена
Monitorius Philips 65BDL3550Q цена
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | PHILIPS |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 8712581765446 |
| Gamintojo kodas | 65bdl3550q/00 |
| Įstrižainė | 65" |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 |
| Ekrano tipas | ips |
| Jungtis | hdmi, dvi, vga, usb |
| Įmontuotos garso kolonėlės | + |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | - |
| Kontrastas | 1300:1 |
| Ryškumas | 400cd/m² |
| Atnaujinimo dažnis | 60hz |
| Reakcijos laikas | 9ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Taško dydis | 0.372 x 0.372mm |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | - |
| USB jungčių skaičius | 2vnt. |
| Montavimo tipas | vesa |
| Reguliuojamas aukštis | - |
| Komplekte yra kabeliai | 1 x vga |
| Matmenys | 1462,3 x 837,3 x 68,9 mm |
| Svoris | 27.8kg |
| Distancinio valdymo galimybė | - |
| Kolonėlės | 2 x 10w |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Aukštis | 83.73cm |
| Plotis | 146.23cm |
| Gylis | 6.89cm |
| Palaikomos technologijos | lan |
| Energijos klasė | g |
| Žaidimų monitorius | - |
| Показать больше | |





















