Televizorius Philips 50PUS8319/12 цена
Televizorius Philips 50PUS8319/12 цена
Televizorius Philips 50PUS8319/12 LED 50" Smart10 Eur nuolaida su kodu Telikas, nemokamas 24 mėn. lizingas ir nemokamas pristatymas nuo 499 Eur |
|
389.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
389.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Televizorius Philips 50PUS8319/12 LED 50" SmartIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas nuo 599 Eur |
|
408.45 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
408.45 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-28 14:49
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 8718863041369 |
| Plotis | 111.6 |
| Aukštis | 65.8 |
| Garantija | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 |
| Įtampa | 240 |
| Galia | 118 |
| Svoris | 12 |
| Gylis | 8.2 |
| Ekrano įstrižainė | 50 |
| Ekrano raiškos tipas | 4K UHD |
| Įdiegta operacinė sistema | Kita |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) lizdas | + |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 2 |
| HDMI lizdų skaičius | 3 |
| HDMI lizdo tipas | HDMI eARC |
| 3.5mm ausinių lizdas | + |
| Ekrano tipas | Mini LED |
| Modelis | 50PUS8319/12 |
| Garso sistema | Dolby Atmos |
| WiFi sąsaja | + |
| WiFi Direct sąsaja | + |
| NFC | - |
| Energinio efektyvumo klasė | G |
| Metinės energijos sąnaudos | 71 |
| Foninis apšvietimas | + |
| Gylis su stovu | 26.3 |
| Aukštis su stovu | 71.6 |
| Svoris be stovo | 11.6 |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Garso galia | 20 |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| S/PDIF jungtis | + |
| Optinė garso jungtis | + |
| „Smart TV" | + |
| 3D funkcija | - |
| VESA standartas | 200 x 300 |
| Išmanusis valdymo pultelis | + |
| Ekrano dažnis | 60 |
| DLNA | - |
| Serija | - |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 2.0 |
| Energijos suvartojimas išjungties režimu | 0.5 |
| Kitos jungtys | ALLM |
| Energijos sąnaudos, kWh/1000 h | 118 |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Televizorių įstrižainė | 44-50" |
| Показать больше | |















































