Televizorius Philips 43PUS8919/12 цена
Televizorius Philips 43PUS8919/12 цена
Philips 43PUS8919/ 12 televizorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 77.17 eur/mėn |
|
462.99 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
462.99 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
Philips 43PUS8919/12 televizorius 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV „Wi-Fi“ An.. |
|
484.00 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
484.00 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Philips 4K Ambilight televizorius | 43PUS8919/12 | 43 | Smart TV | Titanas | UHD.. |
|
485.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
485.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Philips Telewizor Philips 43PUS8919/12 LED 43'' 4K Ultra HD Titan OS .. |
|
574.73 €
|
B магазин percte.eu |
Telewizor Philips 43PUS8919/12 LED 43'' 4K Ultra HD Titan OS Ambilight | 43PUS8.. |
|
576.75 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Philips 43PUS8919/12 43" (108cm) 4K Ultra HD LED TVKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 666.0 € |
|
588.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Telewizor Philips 43PUS8919/12 LED 43'' 4K Ultra HD Titan OS Ambilight | 43PUS8.. |
|
640.25 €
|
B магазин enter24.eu |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 10:45
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 8718863041611 |
| Plotis | 963 |
| Aukštis | 56.7 |
| Garantija | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims | 24 |
| Įtampa | 240 |
| Prekės svoris su pakuote | 13400 |
| Svoris | 10.8 |
| Komplekte | Pridedami priedai: Nuotolinis valdymas, 2 x AAA baterijos, Stalinis stovas, Maitinimo laidas, Greito naudojimosi vadovas, Saugos instrukcijos ir teisinė informacija |
| Gylis | 7.7 |
| Ekrano įstrižainė | 43 |
| Ekrano raiškos tipas | 4K UHD |
| Įdiegta operacinė sistema | Kita |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) lizdas | + |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 1 |
| USB 3.x jungčių skaičius | 1 |
| HDMI lizdų skaičius | 4 |
| HDMI lizdo tipas | HDMI ARC |
| 3.5mm ausinių lizdas | + |
| Ekrano tipas | LED |
| Modelis | 43PUS8919/12 |
| WiFi sąsaja | + |
| Energinio efektyvumo klasė | G |
| Foninis apšvietimas | + |
| Gylis su stovu | 23.7 |
| Aukštis su stovu | 63 |
| Svoris be stovo | 9.1 |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Garso galia | 20 |
| Vaizdo gerinimo sistemos | „P5 Picture Perfect Engine“ |
| Vidinė atmintis, GB | 8 |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Optinė garso jungtis | + |
| „Smart TV" | + |
| 3D funkcija | - |
| VESA standartas | 100 x 200 |
| Gamybos metai | 2024 |
| Ekrano dažnis | 144 |
| DLNA | - |
| Serija | - |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.3 |
| Kitos jungtys | HDMI-CEC |
| Kilmės šalis | Lenkija |
| Energijos sąnaudos, kWh/1000 h | 54 |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Komplektas | - |
| Pakuotės aukštis | 0.74 |
| Pakuotės plotis | 0.15 |
| Pakuotės ilgis | 1.07 |
| Spalvos pavadinimas | Antracito |
| Televizorių įstrižainė | 33-43" |
| Показать больше | |






















































