Televizorius Philips 43PUS8510/12 цена
Televizorius Philips 43PUS8510/12 цена
Philips 43PUS8510/12Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 399.0 € |
|
325.82 €*
|
B магазин pigu.lt |
Televizorius Philips 4K Ambilight TV 43PUS8510/12, 43 ", 4K QLEDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 426 € |
|
335.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
335.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Philips 43PUS8510 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
325.81 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
325.81 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Philips 43PUS8510/12Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 399.0 € |
|
325.82 €*
|
B магазин pigu.lt |
Televizorius Philips 43PUS8510/12 QLED 43" Smart10 Eur nuolaida su kodu Telikas, nemokamas 24 mėn. lizingas ir nemokamas pristatymas nuo 499 Eur |
|
325.83 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
325.83 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Televizorius Philips 43PUS8510/12 | 43 | Smart TV | TITAN OS | UHD | Juodasбольше |
|
325.83 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
325.83 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Philips 43PUS8510/12 | 43 | Smart TV | TITAN OS | UHD | Black|43PUS8510/12 |
|
330.67 €
|
B магазин complius.lt |
Televizorius Philips 4K Ambilight TV 43PUS8510/12, 43 ", 4K QLEDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 426 € |
|
332.87 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
332.87 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Philips 43PUS8510/ 12 televizorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 55.48 eur/mėn |
|
332.87 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
332.87 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
Philips 43PUS8510/12 | 43 | Smart TV | TITAN OS | UHD | Black | 43PUS8510/12 | 8.. |
|
333.65 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Televizorius Philips 43PUS8510/12 QLED 43" SmartIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas nuo 599 Eur |
|
335.00 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
335.00 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Televizorius Philips 4K Ambilight TV 43PUS8510/12, 43 ", 4K QLEDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 426 € |
|
335.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
335.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Philips 43PUS8510/12 | 43 | Smart TV | TITAN OS | UHD | Black |
|
335.40 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
335.40 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Televizorius Philips 43PUS8510/12 |
|
336.53 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
336.53 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Philips 43PUS8510, 43" 43PUS8510/12 |
|
342.09 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
342.09 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
Philips 43PUS8510/12 | 43 | Smart TV | TITAN OS | UHD | Black |
|
343.69 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
343.69 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Philips 43PUS8510/12 | 43 | Smart TV | TITAN OS | UHD | Black |
|
344.07 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
344.07 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Philips 43PUS8510/12 | 43 | Smart TV | TITAN OS | UHD | Black 43PUS8510/12 | 871.. |
|
356.66 €
|
B магазин elektrika.lv |
Philips 43PUS8510 109,2 cm (43") 4K Ultra HD išmanusis televizorius, Wi-Fi, juod.. |
|
359.33 €
|
B магазин doberman.lt |
TV Set Philips 43PUS8510/12 43 inch 4K Ultra HD QLED Smart TV TITAN OS Black |
|
360.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
360.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Philips 43PUS8510 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV „Wi-Fi“ Juoda |
|
398.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
398.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 20:31
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 8718863045770 |
| Modelis | 43pus8510/12 |
| Energijos efektyvumo klasė | f |
| Ekrano įstrižainė | 43" (~109 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 50kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | qled |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-c dvb-s dvb-s2 dvb-t dvb-t2 |
| Svoris | 6.76kg |
| Svoris su stovu | -kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 60hz |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20w |
| Jungties tipas | hdmi x 3, lan x 1, usb 2.0 x 2, ci+ x 1 |
| USB jungčių skaičius | 2 |
| Funkcijos | wi-fi, bluetooth, ambilight |
| Smart TV funkcijos | youtube, netflix, amazon prime video, hbo max |
| Specialiosios funkcijos | integruotas „wifi“, pixel plus hd, micro dimming |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | + |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | titan os |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 200 x 100 |
| Kita informacija | „ambilight“ versija: 3 pusių; prisitaiko prie sienos spalvos |
| Palaikomos technologijos | hlg, hdr10, vrr, allm, allm (auto low latency mode ) |
| HDMI jungčių skaičius | 3 |
| Aukštis be stovo | 56.3cm |
| Plotis be stovo | 95.8cm |
| Gylis be stovo | 8.7cm |
| Aukštis su stovu | 62.5cm |
| Plotis su stovu | 95.8cm |
| Gylis su stovu | 24.3cm |
| Susijusių prekių skaičius | 4 |
| Показать больше | |


















































