Televizorius Philips 43PUS8319/12 цена
Televizorius Philips 43PUS8319/12 цена
Televizorius Philips 43PUS8319/12, 43 ", 4K UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 629 € |
|
559.26 €*
|
B магазин senukai.lt |
Philips 43PUS8319/12 TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
441.65 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
441.65 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Philips 43PUS8319/12, 43" 8718863041352 |
|
441.70 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
441.70 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Philips 43PUS8319/ 12 televizorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 77.92 eur/mėn |
|
467.49 €
10-11 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 10-11 раб. дн. |
467.49 €
10-11 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 10-11 раб. дн. |
Philips televizorius 43PUS8319/12, 43", 3840 x 2160, 4K Ultra HD, LED, Smart TV,.. |
|
480.90 €
|
B магазин inserv.lt |
Philips 43PUS8319/12 (108 cm (43 Zoll), Black, UltraHD/4K, Ambilight, HDR) | 43P.. |
|
511.85 €
|
B магазин enter24.eu |
Televizorius Philips 43PUS8319/12, 43 ", 4K UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 629 € |
|
559.26 €*
|
B магазин 1a.lt |
Televizorius Philips 43PUS8319/12, 43 ", 4K UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 629 € |
|
559.26 €*
|
B магазин senukai.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-01 14:13
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 8718863041352 |
| Plotis | 96.3 |
| Aukštis | 63 |
| Garantija | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 |
| Įtampa | 240 |
| Galia | 111 |
| Svoris | 8.9 |
| Gylis | 14.5 |
| Ekrano įstrižainė | 43 |
| Ekrano raiškos tipas | 4K UHD |
| Įdiegta operacinė sistema | Kita |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) lizdas | + |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 2 |
| HDMI lizdų skaičius | 3 |
| HDMI lizdo tipas | HDMI eARC |
| 3.5mm ausinių lizdas | + |
| Ekrano tipas | Mini LED |
| Modelis | 43PUS8319/12 |
| Garso sistema | Dolby Atmos |
| WiFi sąsaja | + |
| WiFi Direct sąsaja | + |
| NFC | - |
| Energinio efektyvumo klasė | G |
| Metinės energijos sąnaudos | 54 |
| Foninis apšvietimas | + |
| Gylis su stovu | 24.2 |
| Aukštis su stovu | 65 |
| Svoris be stovo | 8.5 |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Garso galia | 20 |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Optinė garso jungtis | + |
| „Smart TV" | + |
| 3D funkcija | - |
| VESA standartas | 100 x 200 |
| Išmanusis valdymo pultelis | + |
| Ekrano dažnis | 60 |
| DLNA | - |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 2.0 |
| Energijos suvartojimas išjungties režimu | 0.5 |
| Kitos jungtys | ALLM |
| Energijos sąnaudos, kWh/1000 h | 111 |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Televizorių įstrižainė | 33-43" |
| Показать больше | |




















































