Televizorius Philips 43PUS8079/12 цена
Televizorius Philips 43PUS8079/12 цена
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-09 18:59
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 8718863041192 |
| Plotis | 95.7 |
| Aukštis | 56.3 |
| Garantija | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims | 24 |
| Įtampa | 240 |
| Prekės svoris su pakuote | 10203 |
| Svoris | 8.2 |
| Komplekte | Nuotolinio valdymo pultelis. 2 AAA baterijos. Stalo stovas. Maitinimo kabelis. Trumpa naudojimo instrukcija. Teisinė informacija ir saugos brošiūra |
| Gylis | 8.7 |
| Ekrano įstrižainė | 43 |
| Ekrano raiškos tipas | 4K UHD |
| Įdiegta operacinė sistema | Kita |
| Bluetooth sąsaja | - |
| Ethernet LAN (RJ-45) lizdas | + |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 2 |
| HDMI lizdų skaičius | 3 |
| HDMI lizdo tipas | HDMI ARC |
| 3.5mm ausinių lizdas | + |
| Ekrano tipas | LED |
| Funkcijos | "Screen mirroring" Interaktyvioji televizija: HbbTV - Balso asistentas*: Išmaniųjų namų patirtis: Veikia su "Amazon Alexa", Veikia su "Google" asistentu, Control4 |
| Modelis | 43PUS8079/12 |
| Garso sistema | 2.0 (Stereo) |
| WiFi sąsaja | + |
| WiFi Direct sąsaja | - |
| NFC | - |
| Energinio efektyvumo klasė | F |
| Foninis apšvietimas | + |
| Gylis su stovu | 22.2 |
| Aukštis su stovu | 58.6 |
| Svoris be stovo | 8.5 |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Garso galia | 20 |
| Vaizdo gerinimo sistemos | "Pixel Precise Ultra HD" |
| Vidinė atmintis, GB | 8 |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| WiDi sąsaja | - |
| „Smart TV" | + |
| 3D funkcija | - |
| VESA standartas | 200 x 100 |
| Gamybos metai | 2024 |
| Ekrano dažnis | 60 |
| DLNA | - |
| Serija | - |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.5 |
| Kitos jungtys | HDMI-CEC |
| Kilmės šalis | Lenkija |
| Energijos sąnaudos, kWh/1000 h | 50 |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Komplektas | - |
| Pakuotės aukštis | 0.65 |
| Pakuotės plotis | 0.145 |
| Pakuotės ilgis | 1.07 |
| Televizorių įstrižainė | 33-43" |
| Показать больше | |




































