Monitorius Philips 241B8QJEB цена
Monitorius Philips 241B8QJEB цена
Monitorius Philips B-Line 241B8QJEB LCD monitorius – Full HD 1920 x 1080 – 16:9 ..Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
187.90 €
|
B магазин pigu.lt |
Monitorius Philips 241B8QJEB, IPS, 60 Hz, FHD, 23.8"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 233.9 € |
|
190.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Philips B Line LCD monitor 241B8QJEB/00 |
|
167.83 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
167.83 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Philips 241B8QJEB, 23.8" 241B8QJEB/00 |
|
172.16 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
172.16 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
Philips B Line LCD monitorius 241B8QJEB/00Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
179.09 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
179.09 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Philips 241B8QJEB 23.8" IPS 16:9 monitorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 18.05 eur/mėn |
|
180.54 €
|
B магазин rde.lt |
Philips B Line LCD monitor 241B8QJEB/00 |
|
184.89 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
184.89 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Monitorius Philips B-Line 241B8QJEB LCD monitorius – Full HD 1920 x 1080 – 16:9 ..Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
187.90 €
|
B магазин pigu.lt |
Philips B Line LCD monitorius 241B8QJEB/00Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
188.04 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
188.04 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Monitorius Philips 241B8QJEB, IPS, 60 Hz, FHD, 23.8"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 233.9 € |
|
190.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
Monitorius Philips 241B8QJEB, IPS, 60 Hz, FHD, 23.8"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 233.9 € |
|
190.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Monitorius Philips 241B8QJEB/00 23.8 ", IPS, FHD, 1920 x 1080 pikselių, 16:9, 5 .. |
|
199.49 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
199.49 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-20 06:39
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 8712581756413 |
| Gamintojo kodas | 241b8qjeb/00 |
| Įstrižainė | 23.8" |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano tipas | ips |
| Jungtis | hdmi, dvi, vga, displayport (dp) |
| Kitos jungtys | ausinių lizdas, dvi-d, displayport, vga (d-sub) |
| Įmontuotos garso kolonėlės | + |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | - |
| Kontrastas | 1000: 1 |
| Ryškumas | 250cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 1920 x 1080 |
| Atnaujinimo dažnis | 60hz |
| Reakcijos laikas | 5ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178° |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Maks. skleistinės dažnis (V x H) | 60 |
| Taško dydis | 0.275mmmm |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | - |
| USB jungčių skaičius | 4vnt. |
| Montavimo tipas | vesa 100 x 100 |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Svoris | 4.97kg |
| Kolonėlės | 2 x 2 w |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Korpusas | reguliuojamas pavertimo kampas |
| Aukštis | 50.8cm |
| Plotis | 54cm |
| Gylis | 20.6cm |
| Palaikomos technologijos | led backlight, full hd, osd, adaptive sync, srgb, smart image, smartcontrol, easyread |
| Energijos klasė | d |
| Žaidimų monitorius | - |
| Savybės | Įmontuoti garsiakalbiai |
| Tipas | monitorius |
| Показать больше | |



























































