Monitorius Philips 222B1TFL/00 цена
Monitorius Philips 222B1TFL/00 цена
Philips B Line 222B1TFL/00 kompiuterio monitorius 54,6 cm (21.5") 1920 x 1080 pi.. |
|
469.65 €
|
B магазин senetic.lt |
PHILIPS 222B1TFL - 22 (21.5/54,6 cm Diagonale) - Touchscreen-Monitor mit offenem.. |
|
552.38 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
552.38 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Monitor Philips B-line Touch 222B1TFL/00 | 222B1TFL/00 | 8712581772932 |
|
608.90 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Monitorius MMD-MONITORIAI & EKRANAI PHILIPS 222B1TFL/00 22 colių 16:9 IPS FHD 60.. |
|
609.24 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
609.24 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 10:06
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 8712581772932 |
| Gamintojo kodas | 222b1tc/00 |
| Įstrižainė | 21.5" |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano tipas | ips |
| Jungtis | hdmi, dvi, vga, displayport (dp), micro usb |
| Įmontuotos garso kolonėlės | - |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | - |
| Kontrastas | 1000:1 |
| Ryškumas | 400cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 1920 x 1080 |
| Atnaujinimo dažnis | -hz |
| Reakcijos laikas | 4ms |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | + |
| USB jungčių skaičius | 2vnt. |
| Montavimo tipas | 100 x 100 |
| Kita informacija | flicker free technologija, low blue light |
| Svoris | 4.91kg |
| Kolonėlės | 2 x 2 w |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Aukštis | 31.5cm |
| Plotis | 52.2cm |
| Gylis | 4.9cm |
| Energijos klasė | e |
| Tipas | monitorius |
| Показать больше | |
































