Monitorius Philips 172B9T цена
Monitorius Philips 172B9T цена
Philips 172B9TL/00 17" touch LED 1280x1024 50 000 000:1 1ms 250cd DP HDMI DVI US.. |
|
364.20 €
|
B магазин b2cshop.eu |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 21:33
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 8712581759322 |
| Įstrižainė | 17" ~43cm |
| Maksimali raiška | 1280 x 1024 |
| LCD tipas | ips |
| Vaizdo jungtis | hdmi, dvi, displayport (dp), d-sub |
| Kitos jungtys | audio out, audio-in |
| Įmontuotos garso kolonėlės | + |
| Tipas | tn |
| Kontrastas | 1000: 1 |
| Ryškumas | 250cd/m² |
| Atnaujinimo dažnis | 60hz |
| Reakcijos laikas | 1ms |
| Vaizdo proporcijos | 5:4 |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Montavimo tipas | + |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Kita informacija | kita |
| Komplekte yra kabeliai | dp |
| Monitoriaus spalva | juoda |
| Svoris | 3.26kg |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Korpusas | nuimamas pagrindas |
| Aukštis | 32.2cm |
| Plotis | 37.6cm |
| Gylis | 4.5cm |
| Palaikomos technologijos | led backlight |
| Energijos klasė | d |
| Žaidimų monitorius | - |
| Показать больше | |




































