Monitorius Philips 162B9T цена
Monitorius Philips 162B9T цена
Monitorius Philips 162B9T/00 15.6" (39.6 cm), Juodos spalvos |
|
374.20 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
374.20 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Monitor 162B9T 15.6 inch LED Touch DVI HDMI DP | 162B9T/00 | 8712581760250 |
|
385.35 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Monitor 162B9T 15.6 inch LED Touch DVI HDMI DP |
|
440.02 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
440.02 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 09:52
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 8712581760250 |
| Įstrižainė | 15.6" |
| Maksimali raiška | 1366 x 768 |
| Ekrano tipas | ips |
| Jungtis | hdmi, dvi, displayport (dp), d-sub |
| Kitos jungtys | audio out, audio-in |
| Įmontuotos garso kolonėlės | + |
| Ryškumas | 220cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 1920 x 1080 |
| Atnaujinimo dažnis | 60hz |
| Reakcijos laikas | 4ms |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Taško dydis | 0.252mm |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | + |
| USB jungčių skaičius | 1vnt. |
| Montavimo tipas | + |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Svoris | 5kg |
| Kolonėlės | integruotos |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Korpusas | kensington lock |
| Aukštis | 34.7cm |
| Plotis | 37.8cm |
| Gylis | 22.7cm |
| Palaikomos technologijos | led backlight, srgb, smart image, smartcontrol, ddc/ci, easyread |
| Energijos klasė | e |
| Žaidimų monitorius | - |
| Savybės | Įmontuoti garsiakalbiai |
| Tipas | monitorius |
| Показать больше | |












































