Monitorius MSI Modern MD272UPHW цена
Monitorius MSI Modern MD272UPHW цена
Monitorius MSI|MODERN MD272UPHW|27"|Business/4K|Matte|Panel IPS|3840x2160|16:9|6..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 382.79 € |
|
316.71 €*
|
B магазин pigu.lt |
Monitorius MSI MD272UPHW, TFT IPS, 60 Hz, 4K UHD, 27"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 389 € |
|
322.92 €*
|
B магазин senukai.lt |
Monitor 27 cali Modern MD272UPHW LED/UHD/Flat/60Hz/biały | 20800452 | 4711377262.. |
|
289.55 €
|
B магазин enter24.eu |
MSI Modern/MD272UPHW/27"/IPS/4K UHD/60Hz/4ms/White/3R | 20800452 | 4711377262248 |
|
291.80 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Monitorius MSI|MODERN MD272UPHW|27"|Business/4K|Matte|Panel IPS|3840x2160|16:9|6..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 382.79 € |
|
316.71 €*
|
B магазин pigu.lt |
Monitorius MSI Modern MD272UPHW - 27" | IPS | 4K UHD | 4ms | 60Hz |
|
316.71 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
316.71 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Monitorius MSI MD272UPHW, TFT IPS, 60 Hz, 4K UHD, 27"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 389 € |
|
322.92 €*
|
B магазин senukai.lt |
Monitorius MSI MD272UPHW, TFT IPS, 60 Hz, 4K UHD, 27"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 389 € |
|
322.92 €*
|
B магазин 1a.lt |
MSI Modern MD272UPHW, 27" Modern MD272UPHW |
|
366.58 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
366.58 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
Monitor 27 inches Modern MD272UPHW LED/UHD/Flat/60Hz/whitePristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
375.11 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
375.11 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
LCD Monitor|MSI|MODERN MD272UPHW|27"|Business/4K|Matte|Panel IPS|3840x2160|16:9|.. |
|
375.89 €
|
B магазин skytech.lt |
Monitor 27 inches Modern MD272UPHW LED/UHD/Flat/60Hz/white |
|
376.09 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
376.09 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Monitor 27 inches Modern MD272UPHW LED/UHD/Flat/60Hz/whiteIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
393.87 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
393.87 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
LCD Monitor|MSI|MODERN MD272UPHW|27"|Business/4K|Matte|Panel IPS|3840x2160|16:9|.. |
|
408.65 €
|
B магазин freyo.lt |
MSI Monitor 27 inches Modern MD272UPHW LED/UHD/Flat/60Hz/white |
|
409.00 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
409.00 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-24 01:14
! Сообщить об ошибке| Марка | MSI |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 4711377262248 |
| Įstrižainė | 27" |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 |
| Ekrano tipas | ips |
| Jungtis | hdmi, displayport (dp) |
| Kitos jungtys | headphones |
| Įmontuotos garso kolonėlės | + |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | - |
| Kontrastas | 1000 :1 |
| Ryškumas | 400cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 3840 x 2160 |
| Atnaujinimo dažnis | 60hz |
| Reakcijos laikas | 4ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178° |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Taško dydis | 0,16 x 0,16mm |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | - |
| Montavimo tipas | 75x75 |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Kita informacija | flicker free technologija; low blue light |
| Svoris | -kg |
| Kolonėlės | integruotos |
| Integruota Web kamera | - |
| Korpusas | aukščio reguliavimas |
| Aukštis | 63.8cm |
| Plotis | 613.5cm |
| Gylis | -cm |
| Palaikomos technologijos | hdr10 |
| Energijos klasė | f |
| Savybės | reguliuojama ekrano padėtis |
| Tipas | 4k monitorius, didelis monitorius |
| Показать больше | |







































