Monitorius MSI MAG 271QPX QD-OLED E2 цена
Monitorius MSI MAG 271QPX QD-OLED E2 цена
MSI MAG/271QPX E2/26,5"/QD-OLED/QHD/240Hz/0,03ms/Černá/3R | MAG 271QPX QD-OLED E.. |
|
447.65 €
|
B магазин b2cshop.eu |
MSI MAG 271QPX QD-OLED E2 kompiuterio monitorius 67,3 cm (26.5") 2560 x 1440 pik.. |
|
463.04 €
|
B магазин percte.eu |
MSI Model MAG 271QPX E2 - 240Hz | QHD | 26.5'' | QD OLED | 0.03msбольше |
|
473.07 €
|
B магазин smartech.ee |
MSI MAG 271QPX E2 - 240Hz | QHD | 26.5'' | QD OLED | 0.03ms | MAG 271QPX QD-OLED.. |
|
474.30 €
|
B магазин enter24.eu |
MSI MAG 271QPX QD-OLED E2 26.5" OLED 16:9 monitorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 79.19 eur/mėn |
|
475.11 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
475.11 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
Monitorius MSI MAG 271QPX E2 - 240Hz | QHD | 26.5'' | QD OLED | 0.03ms |
|
475.12 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
475.12 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
MSI MAG 271QPX QD-OLED E2 computer monitor 67.3 cm (26.5) 2560 x 1440 pixels Wid.. |
|
484.38 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
484.38 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
MSI MAG 271QPX QD E2, 26.5" MAG 271QPX QD-OLED E2 |
|
508.42 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
508.42 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Monitorius Monitor|MSI|26.5 |Gaming|Panel QD-OLED|2560x1440|16:9|240Hz|Matte|0.0..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 820.0 € |
|
518.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
MSI MAG 271QPX QD-OLED E2Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
519.76 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
519.76 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
MSI MAG 271QPX QD-OLED E2 kompiuterio monitorius 67,3 cm (26.5") 2560 x 1440 pik.. |
|
537.04 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
537.04 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
MSI Monitor 26.5 inches MAG 271QPX QD-OLED E2 LED/WQHD/FLAT/240Hz/black |
|
549.00 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
549.00 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
MSI MAG 271QPX QD-OLED E2Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
550.95 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
550.95 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 13:06
! Сообщить об ошибке| Марка | MSI |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 4711377190312 |
| Įstrižainė | 27" |
| Maksimali raiška | 2560 x 1440 |
| Ekrano tipas | oled |
| Įmontuotos garso kolonėlės | - |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | - |
| Kontrastas | 1500000:1 |
| Ryškumas | 400 cd/m²cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 2560 x 1440 |
| Atnaujinimo dažnis | 240hz |
| Reakcijos laikas | 0.03ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178° |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Maks. skleistinės dažnis (V x H) | 240 |
| Taško dydis | 0.233mm |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | - |
| USB jungčių skaičius | 3vnt. |
| Montavimo tipas | 100 x 100 |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Kita informacija | vesa displayhdr true black 400, vesa clearmr 13000, qd premium color (delta e ≤ 2), msi oled care 2.0 |
| Distancinio valdymo galimybė | - |
| Integruota Web kamera | - |
| Aukštis | 242cm |
| Plotis | 609cm |
| Gylis | 416cm |
| Energijos klasė | - |
| Žaidimų monitorius | + |
| Tipas | Žaidimų monitorius |
| Показать больше | |
























































