Lygintuvas MPM MZE-04 цена
Lygintuvas MPM MZE-04 цена
Lygintuvas MPM MZE-04BL |
|
33.50 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
33.50 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
MPM MZE-04 Black/ Green lygintuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
34.00 €
12-13 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 12-13 раб. дн. |
34.00 €
12-13 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 12-13 раб. дн. |
Lygintuvas MPM MZE-04/CPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
39.00 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
39.00 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
Lygintuvas MPM MZE-04/CIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
40.95 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
40.95 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 18:07
! Сообщить об ошибке| Марка | MPM |
| Категория | Утюги |
| Продукт код | 5901308008307 |
| Gamintojo kodas | mze-04 |
| Tipas | lygintuvas |
| Galia | 2800w |
| Reguliuojamas pastovus garas | 20g/min. |
| Garų smūgis | 75g/min. |
| Padas | keramika |
| Vandens purkštukas | + |
| Savaiminis išsivalymas | + |
| Apsauga nuo nuovirų susidarymo | + |
| Apsauga nuo nutekėjimo | + |
| Vertikalus garinimas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Vandens talpa | 330ml |
| Nuimamas vandens rezervuaras | - |
| Laido ilgis | 3m |
| Jonizuoti garai | - |
| Svoris | 1.8kg |
| Kita informacija | kontrolinė temperatūros lemputė; automatinė apsauga nuo perkaitimo |
| Показать больше | |


































