Kaitlentė MPM MPM-30-VCB-22 цена
Kaitlentė MPM MPM-30-VCB-22 цена
Kaitlentė MPM-30-VCB-22/Yбольше |
|
100.37 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
100.37 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Įmontuojama kaitlentė MPM-30-VCB-22/YYra sandėlyje. |
|
101.50 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
101.50 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
MPM 30-VCB-22/YKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 123.0 € больше |
|
104.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-13 18:14
! Сообщить об ошибке| Марка | MPM |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 5903151019981 |
| Kaitviečių skaičius | 2vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | nėravnt. |
| Tipas | keraminė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | grūdintas stiklas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 3000w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 6cm |
| Plotis | 29cm |
| Gylis | 52cm |
| Svoris | 4.2kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 9 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo perkaitimo |
| Показать больше | |



































