Viryklė MPM MKE-14 цена
Viryklė MPM MKE-14 цена
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-13 18:14
! Сообщить об ошибке| Марка | MPM |
| Категория | Плиты |
| Продукт код | 590315101513 |
| Kaitviečių skaičius | 1vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | nėravnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 1800w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 9cm |
| Plotis | 32cm |
| Gylis | 38cm |
| Svoris | 2.32kg |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Kita informacija | nešiojama vienos kaitvietės indukcinė kaitlentė; maksimalus galingumas 1800 w |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo perkaitimo |
| Maitinimo laidas | + |
| Показать больше | |



































